Strona główna » Katedra Inwestycji i Nieruchomości
Egzaminy i zaliczenia

mgr Paweł Korcz
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S23-06
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Financial Markets and Instruments [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 22.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 26.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Środa 26.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin pierwszy

  • Ocena opłacalności inwestycji []
  • gr.: Wycena
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: Zarzadzanie
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-126
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-01
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-126
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 26.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

  • Komputerowe wspomaganie decyzji inwestycyjnych [lab]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy budownictwa i kosztorysowania [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S33-21
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • Zarządzanie nieruchomościami [ćw]
  • gr.: S43-02
    Środa 15.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-19.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie nieruchomościami [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-01
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

  • Evaluation of Investment Project [w]
  • gr.: WDW
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Markets and Instruments [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Inwestycje w innowacje [w]
  • gr.: S42-05
    Środa 22.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś
  • Wprowadzenie do gospodarki przestrzennej [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [lab]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-34
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-34
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-21
    E
    termin drugi