Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Ewa Spigarska

Stanowisko:
Adiunkt
214
(+48 58) 523 11 04

Konsultacje

W dniu:
24.02.2020
godz. 10.00-10.45
pok. 214

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Rachunkowość ubezpieczycieli
    • Seminarium licencjackie
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Rachunkowość ubezpieczycieli
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Konsolidacja sprawozdań finansowych
    • Rachunkowość finansowa II
    • Seminarium magisterskie
    • Sprawozdawczość instytucji finansowych
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Rachunkowość finansowa II
    • Rachunkowość instytucji finansowych
    • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach
    • Sprawozdawczość instytucji finansowych
  • Studia podyplomowe
    • Elementy rachunkowości
    • Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Rachunkowość

Zakres programowy:

  • Formy opodatkowania małych podmiotów gospodarczych
  • Rachunkowość jednostek sektora publicznego
  • Rachunkowość zakładów ubezpieczeń
  • Sprawozdawczość finansowa
  • Upadłość podmiotów gospodarczych
  • Rozliczanie kosztów utrzymania nieruchomości

Egzaminy i zaliczenia

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • grupa: S51-21
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • grupa: S41-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-05
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-15
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-05
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-15
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-17
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-25
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-26
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-27
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • grupa: N41-15
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-17
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [ćw]
  • grupa: N51-25
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

Publikacje