Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz, prof. nadzw.

Stanowisko:
Profesor UG
405
(+48 58) 523 14 42

Konsultacje

Tydzień I:
Wtorek
godz. 10.00-11.30
pok. 405
Tydzień II:
Wtorek
godz. 10.00-11.30
pok. 405

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Introduction to Organisation Management
    • Microeconomics
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Mikroekonomia
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Macroeconomic in Financial Analysis
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Koncepcje zarządzania
    • Zarządzanie innowacjami

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Introduction to Organisation Management [w]
  • grupa: S11-61
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Koncepcje zarządzania [w]
  • grupa: N41-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-25
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-26
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-27
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N42-11
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N42-12
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N42-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N43-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N43-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N43-11
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N43-31
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N43-32
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin drugi

    gr.: N43-11
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin drugi

    gr.: N43-32
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 405
    E
    termin drugi

  • Microeconomics [w]
  • grupa: S11-61
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • grupa: N43-11
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 405
    Z
    termin pierwszy

Publikacje