Strona główna » Wydział
Pracownicy
Aktualizacja: Wtorek, 20 listopada 2018 roku, godz. 10:31
Pracownicy

dr Damian Gajda

Stanowisko:
Adiunkt
232
(+48 58) 523 12 18

Konsultacje

Tydzień I:
Czwartek
godz. 10.30-11.15
pok. 232
Tydzień I:
Wtorek
godz. 14.15-15.00
pok. 232
Tydzień II:
Czwartek
godz. 10.30-11.15
pok. 232
Tydzień II:
Wtorek
godz. 14.15-15.00
pok. 232

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Matematyka finansowa
    • Statystyka
    • Ubezpieczenia
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Matematyka finansowa
    • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna
    • Statystyka
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Analiza sieci społecznościowych
    • Język SQL
    • Zaawansowane metody wizualizacji i raportowania danych
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Analiza sieci społecznościowych
    • Język SQL
    • Zaawansowane metody wizualizacji i raportowania danych

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • grupa: N21-05
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-01
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-02
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N21-04
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N21-06
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-01
    Czwartek 21.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S21-02
    Czwartek 21.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: N21-04
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: N21-05
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: N21-06
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Statystyka [ćw]
  • grupa: N11-01
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N12-31
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N12-32
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-31
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-32
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-31
    Czwartek 21.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-32
    Czwartek 21.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: N11-01
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: N12-31
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: N12-32
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Statystyka [w]
  • grupa: S12-31
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: S12-32
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: N11-01
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N11-02
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N11-03
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N11-04
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N11-05
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N11-06
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N11-07
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N12-31
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: N12-32
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: S12-31
    Czwartek 28.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    grupa: S12-32
    Czwartek 28.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    grupa: N11-01
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: N11-02
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: N11-03
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: N11-04
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: N11-05
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: N11-06
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: N11-07
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: N12-31
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: N12-32
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Ubezpieczenia [ćw]
  • grupa: S23-05
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-06
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

Publikacje