Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

mgr Beata Kotowska

Stanowisko:
Asystent
214
(+48 58) 523 11 04

Konsultacje

W dniu:
19.10.2019
godz. 16.45-17.30
pok. 214
W dniu:
30.11.2019
godz. 13.30-15.00
pok. 214
W dniu:
08.12.2019
godz. 08.45-09.30
pok. 214
W dniu:
15.12.2019
godz. 12.00-13.30
pok. 214
W dniu:
15.12.2019
godz. 12.00-13.30
pok. 214
W dniu:
22.12.2019
godz. 10.30-11.15
pok. 214
W dniu:
11.01.2020
godz. 11.15-12.00
pok. 214
W dniu:
12.01.2020
godz. 09.30-11.00
pok. 214
W dniu:
18.01.2020
godz. 11.15-12.00
pok. 214
W dniu:
19.01.2020
godz. 11.15-12.00
pok. 214
W dniu:
25.01.2020
godz. 11.15-12.00
pok. 214
W dniu:
01.02.2020
godz. 11.15-12.00
pok. 214
Tydzień I:
Czwartek
godz. 11.30-12.15
pok. 214
Tydzień II:
Czwartek
godz. 08.45-09.30
pok. 214

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Rachunkowość finansowa
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Rachunkowość finansowa
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Finanse korporacyjne
    • Rachunkowość zarządcza
    • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Analiza finansowa
    • Rachunkowość finansowa
    • Rachunkowość zarządcza
  • Studia podyplomowe
    • Finanse korporacyjne

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Analiza finansowa [ćw]
  • grupa: N51-21
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-21
    Piątek 06.09.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • grupa: S43-06
    Poniedziałek 27.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N43-05
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-05
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-11
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    grupa: S43-06
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    grupa: S43-11
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    grupa: S43-05
    Czwartek 05.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin trzeci

    grupa: S43-06
    Czwartek 05.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin trzeci

    grupa: S43-11
    Czwartek 05.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin trzeci

    grupa: N43-05
    Piątek 06.09.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [ćw]
  • grupa: S41-21
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S41-21
    Czwartek 05.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

Publikacje