Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Anna Lenart

Stanowisko:
Starszy wykładowca
C-29
(+48 58) 523 14 54

Konsultacje

Tydzień I:
Wtorek
godz. 09.30-11.00
pok. C-29
Tydzień II:
Wtorek
godz. 09.30-11.00
pok. C-29

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Seminarium licencjackie
    • Zarządzanie projektami informatycznymi
    • Zintegrowane systemy informatyczne
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Zintegrowane systemy informatyczne
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Seminarium magisterskie
    • Systemy informacyjne zarządzania
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Systemy ERP
    • Systemy informacyjne zarządzania
    • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi

Prowadzone seminaria

Seminarium magisterskie

Kierunek: Informatyka i ekonometria
Specjalność: Aplikacje Informatyczne w Biznesie

PROPONOWANA TEMATYKA PRAC MAGISTERSKICH:

  1. Audyty i testy systemów informatycznych (np. COBIT, ISO 38500, systemy GRC)
  2. Business Analytics (np. kokpity menedżerskie, Google Analytics, Social Media Analytics)
  3. Mobilność w biznesie (np. systemy MDM, bezpieczeństwo)
  4. Systemy informatyczne zarządzania (np. ERP, CRM, BI, bankowe SI, medyczne SI)
  5. System zarządzania bezpieczeństwem informacji (np. ISO 27001, ISO 27002)
  6. Usługi IT w chmurze (np. SaaS, chmura hybrydowa, katalog usług, bezpieczeństwo)
  7. Zarządzanie IT (np. ITIL, ISO 20000, service desk, umowy SLA, systemy ITSM)
  8. Zarządzanie portfelem projektów informatycznych w organizacji

PRZYKŁADOWE TEMATY WYPROMOWANYCH PRAC MAGISTERSKICH:

  1. Analiza i ocena wybranych systemów CRM oferowanych w chmurze publicznej
  2. Analiza przypadku wdrożenia systemu Comarch ERP XL w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  3. Audyt systemów informatycznych przy użyciu metodyki COBIT
  4. Koncepcja zarządzania działem IT w jednostce administracji samorządowej
  5. Projekt i wykonanie responsywnej strony internetowej z wykorzystaniem platformy programistycznej Bootstrap
  6. Technologiczne uwarunkowania korzystania z systemu ERP w chmurze prywatnej
  7. Uniwersytecki System Edukacyjny jako przykład aplikacji m-learningowej
  8. Wdrożenie systemu zarządzania usługami IT HP Service Manager w dużym przedsiębiorstwie
  9. Wybór i eksploatacja usług w chmurze obliczeniowej dla użytkowników urządzeń mobilnych
  10. Zastosowanie metodyki Scrum w zakresie zarządzania projektem sklepu internetowego

 

Egzaminy i zaliczenia

  • Seminarium licencjackie []
  • grupa: S32-51
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • grupa: S42-05
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • grupa: N52-15
    Niedziela 19.05.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-11
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-11
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • grupa: N52-11
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-15
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-01
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-11
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami informatycznymi [ćw]
  • grupa: S32-31
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • grupa: S32-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N32-51
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • grupa: N32-51
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-24
    E
    termin pierwszy

    grupa: S32-51
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

Publikacje