Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Piotr Pisarewicz

Stanowisko:
Adiunkt
202
(+48 58) 523 14 60

Konsultacje

Tydzień I:
Poniedziałek
godz. 14.30-15.15
pok. 202
Tydzień I:
Wtorek
godz. 08.45-09.30
pok. 202
Tydzień II:
Poniedziałek
godz. 09.30-10.15
pok. 202
Tydzień II:
Środa
godz. 09.30-10.15
pok. 202

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Ubezpieczenia gospodarcze
    • Ubezpieczenia w działalności gospodarczej
    • Ubezpieczenia w zarządzaniu ryzykiem w przedsiębiorstwie
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Ubezpieczenia gospodarcze
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Bankowość inwestycyjna i korporacyjna
    • Podstawy teorii ryzyka i ubezpieczeń
    • Rynek ubezpieczeń w UE
    • Zarządzanie finansami zakładu ubezpieczeń

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Bankowość inwestycyjna i korporacyjna [w]
  • grupa: S41-01
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-01
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • grupa: S21-21
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-31
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-51
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-52
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S24-01
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-31
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-51
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-52
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-53
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: N24-01
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-21
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S21-31
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S21-51
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S21-52
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: N21-31
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: N21-51
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: N21-52
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: N21-53
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: N24-01
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Ubezpieczenia w działalności gospodarczej [w]
  • grupa: S33-41
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-51
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-41
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S33-51
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Ubezpieczenia w zarządzaniu ryzykiem w przedsiębiorstwie [w]
  • grupa: S31-41
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S31-41
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie finansami zakładu ubezpieczeń [w]
  • grupa: S41-11
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-11
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

Publikacje