Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Marta Penczar

Stanowisko:
Adiunkt
211
(+48 58) 523 13 01

Konsultacje

Tydzień I:
Poniedziałek
godz. 10.00-10.45
pok. 211
Tydzień I:
Środa
godz. 09.00-09.45
pok. 211
Tydzień II:
Poniedziałek
godz. 10.00-10.45
pok. 211
Tydzień II:
Środa
godz. 09.00-09.45
pok. 211

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Bankowość
    • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Bankowość
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Bankowość II

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Bankowość i doradztwo finansowe

Zakres programowy:

  1. Krótka charakterystyka tematyki seminarium:
    Tematyka prac licencjackich może obejmować zagadnienia związane z bankowością detaliczną (rynek depozytowy, kredytowy (konsumpcyjny i mieszkaniowy), rozliczenia pieniężne), rozwojem polskiego rynku finansowego, integracją rynków finansowych w Unii Europejskiej a także rynkami, np.
  2. Tematyka seminarium:
  • Bankowość detaliczna:
  • działalność kredytowa banków, ocena zdolności kredytowej
  • rynek kredytów konsumpcyjnych
  • obrót gotówkowy i bezgotówkowy
  • kanały dystrybucji usług bankowych
  • Integracja rynku bankowego w Unii Europejskiej
  • Rozwój rynku finansowego w Polsce
  1. Przykładowe tematy prac:
  • Analiza i ocena perspektyw rozwoju rynku consumer finance w Polsce
  • Analiza czynników determinujących ocenę zdolności kredytowej klienta detalicznego
  • Upadłość konsumencka w Polsce
  • Analiza i ocena perspektyw rozwoju płatności bezgotówkowych w Polsce
  • Kierunki integracji rynku bankowości detalicznej w Unii Europejskiej
  • Ochrona konsumenta na rynku bankowym
  • Konkurencyjność polskiego sektora bankowego na tle innych sektorów bankowych w UE
  • Dystans rozwojowy polskiego sektora bankowego na tle innych sektorów bankowych w UE

Egzaminy i zaliczenia

  • Bankowość [ćw]
  • grupa: S13-05
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-21
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-41
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • grupa: S12-31
    Środa 10.06.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S12-32
    Środa 10.06.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-02
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 211
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [ćw]
  • grupa: S21-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • grupa: S21-21
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-31
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-51
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-52
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-21
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-41
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-11
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-21
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-22
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-25
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-26
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-51
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-52
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-21
    Czwartek 10.09.2020
    godz.: 09.45-15.00
    sala 211
    E
    termin drugi

    grupa: S21-31
    Czwartek 10.09.2020
    godz.: 09.45-15.00
    sala 211
    E
    termin drugi

    grupa: S21-51
    Czwartek 10.09.2020
    godz.: 09.45-15.00
    sala 211
    E
    termin drugi

    grupa: S21-52
    Czwartek 10.09.2020
    godz.: 09.45-15.00
    sala 211
    E
    termin drugi

    grupa: S22-21
    Czwartek 10.09.2020
    godz.: 09.45-15.00
    sala 211
    E
    termin drugi

    grupa: S22-41
    Czwartek 10.09.2020
    godz.: 09.45-15.00
    sala 211
    E
    termin drugi

    grupa: S23-11
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: S23-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: S23-22
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: S23-25
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: S23-26
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: S23-51
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: S23-52
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S21-21
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-31
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-51
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-52
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S22-21
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S22-41
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-11
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-21
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-22
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-25
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-26
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-51
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-52
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

Publikacje