Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Karolina Gościniak

Stanowisko:
Adiunkt
222
(+48 58) 523 14 01

Konsultacje

W dniu:
27.10.2019
godz. 10.30-11.15
pok. 222
W dniu:
23.11.2019
godz. 14.15-15.00
pok. 222
W dniu:
07.12.2019
godz. 14.15-15.00
pok. 222
W dniu:
21.12.2019
godz. 14.15-15.00
pok. 222
W dniu:
18.01.2020
godz. 14.15-15.00
pok. 222
Tydzień I:
Środa
godz. 16.45-17.30
pok. 222
Tydzień I:
Wtorek
godz. 16.45-17.30
pok. 222
Tydzień II:
Wtorek
godz. 16.45-17.30
pok. 222

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia II stopnia
    • MSSF
    • Standardy sprawozdawczości finansowej
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Seminarium magisterskie
    • Standardy sprawozdawczości finansowej

Prowadzone seminaria

Seminarium magisterskie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Biegły Rewident

Zagadnienia związane z:
1) szeroko rozumianą rachunkowością finansową, w tym międzynarodowymi regulacjami rachunkowości (MSSF),
2) rachunkowością podatkową,
3) analizą finansową przedsiębiorstw,
4) rewizją sprawozdań finansowych.

Prace dyplomowe mogą dotyczyć podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, z wyłączeniem jednostek sektora publicznego, banków, instytucji finansowych oraz ubezpieczycieli.

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Rachunkowość

Zakres programowy:
Krótka charakterystyka tematyki seminarium:

Zagadnienia związane z:
1) szeroko rozumianą rachunkowością finansową, w tym międzynarodowymi regulacjami rachunkowości (MSSF),
2) rachunkowością podatkową,
3) analizą finansową przedsiębiorstw,
4) rewizją sprawozdań finansowych.

Prace dyplomowe mogą dotyczyć podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, z wyłączeniem jednostek sektora publicznego, banków, instytucji finansowych oraz ubezpieczycieli.

Egzaminy i zaliczenia

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • grupa: S41-01
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-11
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-15
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-16
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-01
    Czwartek 12.09.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S41-05
    Czwartek 12.09.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S41-11
    Czwartek 12.09.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S41-15
    Czwartek 12.09.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S41-16
    Czwartek 12.09.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

Publikacje