Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Dawid Szramowski

Konsultacje

Tydzień I:
Wtorek
godz. 08.30-09.15
pok. 209
Tydzień I:
Czwartek
godz. 08.30-09.15
pok. 209
Tydzień II:
Wtorek
godz. 08.30-09.15
pok. 209
Tydzień II:
Czwartek
godz. 08.30-09.15
pok. 209

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Financial Accounting
    • Financial Audit
    • Seminarium licencjackie
    • Sprawozdawczość finansowa
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Analiza finansowa
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Analiza instytucji kredytowych
    • Ocena standingu przedsiębiorstwa
    • Rewizja finansowa
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Analiza instytucji kredytowych
    • Ocena standingu przedsiębiorstwa
    • Rewizja finansowa
    • Seminarium magisterskie
  • Studia podyplomowe
    • Analiza finansowa
    • Analiza zagrożenia przedsiębiorstwa bankructwem

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Finanse przedsiębiorstw i controlling
  • Analiza sytuacji finansowej przedsiębiorstw
  • Problemy metodologiczne analizy ekonomicznej
  • Analiza struktury i finansowania majątku trwałego
  • Analiza struktury i finansowania majątku obrotowego
  • Optymalizacja struktury finansowania przedsiębiorstwa
  • Analiza zysku i metod jego osiągania
  • Analiza rentowności i czynników wpływających na poziom rentowności
  • Ocena płynności finansowej przedsiębiorstwa
  • Analiza przepływów gotówkowych
  • Ocena efektywności rozwoju przedsiębiorstw
  • Analiza ekonomiczna sprawności zarządzania przedsiębiorstwem
  • Wartość przedsiębiorstwa i metody wyznaczania wartości przedsiębiorstwa
  • Ekonomiczne skutki restrukturyzacji przedsiębiorstw
  • Wycena przedsiębiorstw
  • Ocena sytuacji finansowej przedsiębiorstw zagrożonych upadłością
  • Analiza ekonomiczna małych i średnich przedsiębiorstw
  • Biznes plan małych i średnich przedsiębiorstw
  • Zarządzanie finansami mikro i małego przedsiębiorstwa
  • Sprawozdawczość finansowa i jej analiza 
  • Analiza przychodów przedsiębiorstwa
  • Analiz efektywności projektów inwestycyjnych – inwestycje rzeczowe
  • Analiz efektywności inwestowania – inwestycje finansowe 
  • Finansowanie projektów inwestycyjnych

Seminarium magisterskie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Finanse przedsiębiorstw i controlling
  • Analiza sytuacji finansowej przedsiębiorstw
  • Problemy metodologiczne analizy ekonomicznej
  • Analiza struktury i finansowania majątku trwałego
  • Analiza struktury i finansowania majątku obrotowego
  • Optymalizacja struktury finansowania przedsiębiorstwa
  • Analiza zysku i metod jego osiągania
  • Analiza rentowności i czynników wpływających na poziom rentowności
  • Ocena płynności finansowej przedsiębiorstwa
  • Analiza przepływów gotówkowych
  • Ocena efektywności rozwoju przedsiębiorstw
  • Analiza ekonomiczna sprawności zarządzania przedsiębiorstwem
  • Wartość przedsiębiorstwa i metody wyznaczania wartości przedsiębiorstwa
  • Ekonomiczne skutki restrukturyzacji przedsiębiorstw
  • Wycena przedsiębiorstw
  • Ocena sytuacji finansowej przedsiębiorstw zagrożonych upadłością
  • Analiza ekonomiczna małych i średnich przedsiębiorstw
  • Biznes plan małych i średnich przedsiębiorstw
  • Zarządzanie finansami mikro i małego przedsiębiorstwa
  • Sprawozdawczość finansowa i jej analiza 
  • Analiza przychodów przedsiębiorstwa
  • Analiz efektywności projektów inwestycyjnych – inwestycje rzeczowe
  • Analiz efektywności inwestowania – inwestycje finansowe 
  • Finansowanie projektów inwestycyjnych

Egzaminy i zaliczenia

  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • grupa: S41-05
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-05
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Accounting [w]
  • grupa: S21-61
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    E
    termin pierwszy

  • Financial Audit [w]
  • grupa: S31-61
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • grupa: S53-01
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-02
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-05
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-06
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-11
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-31
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-05
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-15
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-11
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-01
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-05
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-15
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S52-01
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S52-11
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-01
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-02
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-05
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-06
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-11
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-31
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-01
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-05
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-15
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-16
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-11
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-12
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-15
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-01
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-05
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-11
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-31
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-01
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-05
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-15
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-16
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N52-11
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N52-12
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N52-15
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-01
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-05
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-11
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-31
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

Publikacje