dr Adam Barembruch
- Portfel inwestycyjny [ćw]
gr.: S41-01
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
- Ubezpieczenia gospodarcze [ćw]
gr.: S21-31
Piątek 17.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-4
Z
termin pierwszy
- Zarządzanie finansami osobistymi [w, WDW]
gr.: S44-01
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben
- Marketing [w]
gr.: S32-21
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: S32-41
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
- Marketing na rynku kapitałowym [w]
gr.: S33-25
Wtorek 14.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
- Segmentacja rynku [w]
gr.: S23-25
Wtorek 14.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
dr Kamila Bielawska
- Ubezpieczenia społeczne [w]
gr.: S21-31
Wtorek 28.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S21-51
Wtorek 28.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S21-52
Wtorek 28.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: N21-21
Sobota 02.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: N21-31
Sobota 02.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: N21-51
Sobota 02.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: N21-52
Sobota 02.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: N21-21
Niedziela 11.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala 217
Z
termin drugi
gr.: N21-31
Niedziela 11.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala 217
Z
termin drugi
gr.: N21-51
Niedziela 11.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala 217
Z
termin drugi
gr.: N21-52
Niedziela 11.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala 217
Z
termin drugi
dr Agata Borowska-Pietrzak
- Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
gr.: S43-01
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala A-409
E
termin pierwszy
mgr Małgorzata Broniewska
- Banking, finance and insurance [ćw]
gr.: S41-01
Wtorek 14.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-3
Z
termin pierwszy
dr Dorota Buchnowska
- ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
gr.: S52-05
Czwartek 02.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-25
Z
termin pierwszy
- Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
gr.: S22-32
Środa 08.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-25
Z
termin pierwszy
gr.: N22-32
Niedziela 12.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-2
Z
termin pierwszy
gr.: S22-31
Wtorek 14.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala C-24
Z
termin pierwszy
- Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
gr.: S42-05
Wtorek 14.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-118
Z
termin pierwszy
- Systemy CRM [w]
gr.: S42-05
Piątek 03.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-7
E
termin pierwszy
- Wizualizacja danych [lab]
gr.: S42-05
Wtorek 07.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala C-29
Z
termin pierwszy
dr Grzegorz Bucior
- Podatki: VAT i dochodowy [w]
gr.: S41-15
Wtorek 28.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-2
E
termin pierwszy
gr.: S41-15
Środa 14.09.2022
godz.: 17.00-18.30
sala 222
E
termin drugi
- Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
gr.: N31-51
Sobota 25.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N31-52
Sobota 25.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S31-51
Wtorek 28.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S31-52
Wtorek 28.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S31-51
Środa 14.09.2022
godz.: 17.00-18.30
sala 222
E
termin drugi
gr.: S31-52
Środa 14.09.2022
godz.: 17.00-18.30
sala 222
E
termin drugi
gr.: N31-51
Środa 14.09.2022
godz.: 17.00-18.30
sala 222
E
termin drugi
gr.: N31-52
Środa 14.09.2022
godz.: 17.00-18.30
sala 222
E
termin drugi
dr Mariusz Chmielewski
- Operations and Supply Chain Management [w]
gr.: S43-20
Piątek 24.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-2
E
termin pierwszy
- Zarządzanie ryzykiem [ćw]
gr.: S33-25
Czwartek 16.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
Z
termin pierwszy
mgr Ewa Chrostowska
- Rachunkowość [ćw]
gr.: S11-01
Czwartek 02.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
gr.: S11-01
Czwartek 09.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-305
Z
termin drugi
dr inż. Marta Chylińska
- Ekonometria [ćw]
gr.: S53-02
Wtorek 07.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-118
Z
termin pierwszy
gr.: S53-05
Wtorek 07.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
gr.: S53-06
Wtorek 07.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-239
Z
termin pierwszy
gr.: S53-02
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-118
Z
termin drugi
gr.: S53-05
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-118
Z
termin drugi
gr.: S53-06
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-118
Z
termin drugi
dr Marzenna Czerwińska
- ABC Przedsiębiorczości [ćw]
gr.: S23-15
Środa 08.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala 221
Z
termin pierwszy
- Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości [ćw]
gr.: S23-51
Środa 08.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
- Otoczenie biznesu [w]
gr.: S23-51
Środa 08.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
- Seminarium licencjackie [sem]
gr.: S33-51
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 15.15-16.00
sala 221
Z
termin pierwszy
- Seminarium magisterskie [sem]
gr.: S53-31
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala 221
Z
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
- Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
gr.: S53-05
Czwartek 09.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala online
E
termin pierwszy
gr.: S53-06
Czwartek 09.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala online
E
termin pierwszy
gr.: S53-31
Czwartek 09.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala online
E
termin pierwszy
dr Emilia Dobrowolska
- Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
gr.: S23-11
Piątek 03.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala A-410
Z
termin pierwszy
- Seminarium licencjackie [sem]
gr.: S33-11
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala 402
Z
termin pierwszy
- Analiza strategiczna [ćw]
gr.: S43-16
Piątek 03.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala A-409
Z
termin pierwszy
gr.: S43-15
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala A-409
Z
termin pierwszy
- Innovation Management [w]
gr.: S43-20
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala A-321
E
termin pierwszy
gr.: S43-20
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala A-409
E
termin drugi
- Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [ćw]
gr.: S53-11
Piątek 03.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala A-409
Z
termin pierwszy
mgr Grzegorz Dobrowolski
- Pośrednictwo i komercjalizacja nieruchomości [w]
gr.: N33-21
Niedziela 29.05.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-303
E
termin pierwszy
gr.: S33-21
Środa 22.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-20
Z
termin pierwszy
dr Tomasz Dryl
- Zarządzanie marketingowe [w]
gr.: N23-25
Niedziela 19.06.2022
godz.: 18.45-19.30
sala 108
E
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Anna Dziadkiewicz
- Marketing wewnętrzny [w]
gr.: N33-25
Sobota 14.05.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
- Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [ćw]
gr.: S44-01
Środa 15.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
- Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [w]
gr.: S53-01
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-02
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-05
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-06
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-11
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-31
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
dr Bartłomiej Gabriel
- Analiza finansowa [ćw]
gr.: S23-11
Piątek 10.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-310
Z
termin pierwszy
gr.: N21-31
Sobota 11.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
gr.: S23-25
Piątek 17.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
- Analiza finansowa [w]
gr.: S21-31
Czwartek 23.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S21-51
Czwartek 23.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S21-52
Czwartek 23.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N21-21
Sobota 25.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N21-31
Sobota 25.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N21-51
Sobota 25.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N21-52
Sobota 25.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N23-11
Niedziela 26.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N23-25
Niedziela 26.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S23-11
Czwartek 30.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S23-21
Czwartek 30.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S23-25
Czwartek 30.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S23-51
Czwartek 30.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
- Finanse przedsiębiorstw [w]
gr.: N21-21
Sobota 25.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N21-31
Sobota 25.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N21-51
Sobota 25.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N21-52
Sobota 25.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-9
E
termin pierwszy
- Finanse w działalności gospodarczej [w]
gr.: S44-01
Wtorek 21.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-311
E
termin pierwszy
dr Paweł Galiński
- Economic Policy [ćw]
gr.: S21-61
Środa 08.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
- Economic Policy [w]
gr.: S21-61
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
- Finanse [w]
gr.: S11-01
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S11-02
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S11-03
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S11-01
Wtorek 13.09.2022
godz.: 10.30-11.15
sala 202
E
termin drugi
gr.: S11-02
Wtorek 13.09.2022
godz.: 10.30-11.15
sala 202
E
termin drugi
gr.: S11-03
Wtorek 13.09.2022
godz.: 10.30-11.15
sala 202
E
termin drugi
- Modern Public Finance [w, WDW]
gr.: WDW
Środa 08.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-4
Z
termin pierwszy
gr.: WDW
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala 202
Z
termin drugi
prof. uczelni, dr hab. Bartłomiej Gawin
- Architektura korporacyjna IT [w]
gr.: S52-05
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala C-2
E
termin pierwszy
- Modelowanie systemów informatycznych [w]
gr.: S42-05
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-33
E
termin pierwszy
- Wdrażanie systemów informatycznych [w]
gr.: S52-05
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala C-2
E
termin pierwszy
dr Anna Gierusz-Matkowska
- Probability Concepts [ćw]
gr.: S11-61
Środa 08.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-118
Z
termin pierwszy
- Probability Concepts [w]
gr.: S11-61
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala A-238
E
termin pierwszy
- Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
gr.: S12-01
Piątek 24.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S12-01
Czwartek 15.09.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-2
Z
termin drugi
dr Juliusz Giżyński
- Ekonometria [ćw]
gr.: S11-01
Wtorek 07.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S12-31
Środa 08.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
gr.: N11-01
Sobota 11.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala B-2
Z
termin pierwszy
gr.: N11-02
Sobota 11.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-239
Z
termin pierwszy
gr.: N11-01
Sobota 02.07.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-2
Z
termin drugi
gr.: N11-02
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-12.15
sala B-2
Z
termin drugi
gr.: N11-01
Sobota 17.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-2
Z
termin trzeci
gr.: N11-02
Sobota 17.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-2
Z
termin trzeci
- Analiza fundamentalna [ćw]
gr.: S32-21
Środa 08.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala A-118
Z
termin pierwszy
- Analiza fundamentalna [w]
gr.: S32-21
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala A-119
Z
termin pierwszy
- Analiza techniczna [ćw]
gr.: S32-21
Wtorek 14.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala A-119
Z
termin pierwszy
- Analiza techniczna [w]
gr.: S32-21
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala A-119
Z
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
- Motywowanie w organizacji [w]
gr.: N23-11
Niedziela 15.05.2022
godz.: 11.30-15.00
sala A-321
Z
termin pierwszy
gr.: S23-11
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-409
Z
termin pierwszy
- Strategiczny controlling personalny [w]
gr.: S43-15
Wtorek 07.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S43-16
Wtorek 07.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-4
Z
termin pierwszy
- Wynagradzanie pracowników [w]
gr.: N33-11
Niedziela 29.05.2022
godz.: 15.15-18.30
sala A-321
Z
termin pierwszy
gr.: S33-11
Wtorek 07.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala B-23
Z
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Eugeniusz Gostomski
- Finanse przedsiębiorstw [ćw]
gr.: S21-51
Środa 01.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
gr.: S21-52
Środa 01.06.2022
godz.: 15.15-16.00
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
dr Maciej Hyży
- Rachunkowość [ćw]
gr.: N11-03
Niedziela 12.06.2022
godz.: 08.00-11.15
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
gr.: N11-03
Sobota 02.07.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-213
Z
termin drugi
- Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
gr.: N31-51
Sobota 28.05.2022
godz.: 15.15-16.45
sala C-2
E
termin pierwszy
gr.: N31-52
Sobota 28.05.2022
godz.: 15.15-16.45
sala C-2
E
termin pierwszy
gr.: S31-51
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S31-52
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N31-51
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-6
E
termin drugi
gr.: N31-52
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-6
E
termin drugi
- Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
gr.: S41-05
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-21
Z
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
- Modele parametryczne [w]
gr.: S42-11
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-23
E
termin pierwszy
mgr Tomasz Jastrzębski
- Ekonometria [ćw]
gr.: S53-31
Wtorek 07.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S53-01
Środa 08.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-21
Z
termin pierwszy
gr.: S53-11
Czwartek 09.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S12-32
Piątek 10.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
gr.: N11-03
Sobota 11.06.2022
godz.: 11.30-15.00
sala A-118
Z
termin pierwszy
gr.: N11-04
Sobota 11.06.2022
godz.: 08.00-11.15
sala WZ-304
Z
termin pierwszy
gr.: S12-32
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala A-239
Z
termin drugi
gr.: S53-01
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala A-239
Z
termin drugi
gr.: S53-11
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-239
Z
termin drugi
gr.: S53-31
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-239
Z
termin drugi
gr.: N11-03
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-238
Z
termin drugi
gr.: N11-04
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-238
Z
termin drugi
gr.: S12-32
Wtorek 28.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala A-118
Z
termin trzeci
- Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
gr.: S12-01
Czwartek 09.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S12-01
Wtorek 28.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala A-118
Z
termin drugi
dr inż. Przemysław Jatkiewicz
- Analiza ryzyka w bezpieczeństwie informacji [lab]
gr.: S42-05
Wtorek 07.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-25
Z
termin pierwszy
- Audyt informatyczny w firmach IT [w]
gr.: S52-05
Piątek 03.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala C-2
E
termin pierwszy
- Bezpieczeństwo serwisów internetowych [lab]
gr.: S22-31
Wtorek 07.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S22-32
Wtorek 07.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-24
Z
termin pierwszy
dr Patryk Kaczmarek
- Finanse [ćw]
gr.: S13-01
Środa 08.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
gr.: N11-01
Niedziela 12.06.2022
godz.: 08.00-11.15
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
gr.: N13-03
Niedziela 12.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala B-23
Z
termin pierwszy
gr.: S13-01
Środa 15.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala 217
Z
termin drugi
- Introduction to Finance [w]
gr.: S11-61
Czwartek 23.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-306
E
termin pierwszy
dr Marek Kalinowski
- Analiza pracy [w]
gr.: S33-15
Środa 08.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S33-16
Środa 08.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S33-15
Wtorek 28.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala A-409
E
termin pierwszy
gr.: S33-16
Wtorek 28.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala A-409
E
termin pierwszy
- Podstawy zarządzania [w]
gr.: N13-01
Niedziela 19.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N13-02
Niedziela 19.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N13-03
Niedziela 19.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N13-04
Niedziela 19.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N13-05
Niedziela 19.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N13-01
Niedziela 03.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin drugi
gr.: N13-02
Niedziela 03.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin drugi
gr.: N13-03
Niedziela 03.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin drugi
gr.: N13-04
Niedziela 03.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin drugi
gr.: N13-05
Niedziela 03.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin drugi
- Zachowania organizacyjne [w]
gr.: N33-11
Niedziela 19.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N33-21
Niedziela 19.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N33-25
Niedziela 19.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
dr Anna Kamińska-Stańczak
- Rachunkowość [ćw]
gr.: N22-32
Sobota 28.05.2022
godz.: 17.00-18.30
sala C-20
Z
termin pierwszy
gr.: S11-02
Środa 08.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
- Rachunkowość [w]
gr.: S22-41
Wtorek 21.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-310
E
termin pierwszy
gr.: N22-31
Niedziela 03.07.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-310
E
termin pierwszy
gr.: N22-32
Niedziela 03.07.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-310
E
termin pierwszy
gr.: N22-31
Sobota 17.09.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-307
E
termin drugi
gr.: N22-32
Sobota 17.09.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-307
E
termin drugi
- Rachunkowość [w, I poł.sem]
gr.: S11-01
Wtorek 21.06.2022
godz.: 13.30-16.00
sala WZ-310
E
termin pierwszy
gr.: S11-02
Wtorek 21.06.2022
godz.: 13.30-16.00
sala WZ-310
E
termin pierwszy
gr.: S11-03
Wtorek 21.06.2022
godz.: 13.30-16.00
sala WZ-310
E
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
- Zachowania organizacyjne [w]
gr.: S23-15
Wtorek 28.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-311
E
termin pierwszy
- Human Capital Management [w]
gr.: S43-20
Wtorek 21.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala online
E
termin pierwszy
- Zarządzanie środowiskiem pracy [w]
gr.: N23-11
Niedziela 26.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala A-321
E
termin pierwszy
gr.: S23-11
Wtorek 28.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-311
E
termin pierwszy
dr Tomasz Kąkol
- Logika [w]
gr.: N12-31
Niedziela 29.05.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-2
Z
termin pierwszy
gr.: N12-32
Niedziela 29.05.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-2
Z
termin pierwszy
dr Katarzyna Koleśnik
- Badanie sprawozdań finansowych [w]
gr.: S51-21
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.45-11.15
sala WZ-303
E
termin pierwszy
dr Olga Komorowska
- Statystyka społeczna [lab, gr A]
gr.: S22-41
Wtorek 14.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-21
Z
termin pierwszy
- Statystyka społeczna [lab, gr B]
gr.: S22-41
Wtorek 07.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-304
Z
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
- Corporate finance [ćw]
gr.: S21-61
Wtorek 14.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-130
Z
termin pierwszy
gr.: S21-61
Wtorek 06.09.2022
godz.: 08.00-08.45
sala 210
Z
termin drugi
- Corporate finance [w]
gr.: S21-61
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-130
E
termin pierwszy
gr.: S21-61
Wtorek 06.09.2022
godz.: 08.45-09.30
sala 210
E
termin drugi
dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra
- Innovation Management [ćw]
gr.: S43-20
Piątek 10.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-130
Z
termin pierwszy
- Podstawy gospodarki nieruchomościami [w]
gr.: S23-21
Czwartek 23.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
- Projekty z funduszy UE [w]
gr.: S23-21
Wtorek 14.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
- Selected Aspects of Low Emission Economy - Renewable Energy and Green Buildings [w, WDW]
gr.: WDW
Piątek 10.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-321
Z
termin pierwszy
dr Beata Kotowska
- Rachunkowość [ćw]
gr.: N22-31
Sobota 11.06.2022
godz.: 08.00-11.15
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
gr.: N22-31
Sobota 10.09.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-307
Z
termin drugi
- Rachunkowość zarządcza [ćw]
gr.: S41-01
Poniedziałek 30.05.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-2
Z
termin pierwszy
gr.: S43-31
Piątek 10.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-4
Z
termin pierwszy
gr.: S41-01
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-307
Z
termin drugi
gr.: S41-01
Czwartek 08.09.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-307
Z
termin trzeci
gr.: S43-31
Czwartek 08.09.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-307
Z
termin drugi
- Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [ćw]
gr.: S41-21
Wtorek 07.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-4
Z
termin pierwszy
dr Cyryl Kotyla
- Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
gr.: S41-21
Czwartek 23.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-307
E
termin pierwszy
- Rachunkowość podatkowa [w]
gr.: S41-15
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
dr Krzysztof Kowalke
- ARGUS Enterprise [lab]
gr.: S53-02
Środa 08.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-238
Z
termin pierwszy
- Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
gr.: S23-21
Piątek 24.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S23-21
Czwartek 08.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala 126
E
termin drugi
- Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
gr.: S43-01
Czwartek 09.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala
Z
termin pierwszy
gr.: S43-01
Czwartek 08.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala 126
Z
termin drugi
- Wycena przedsiębiorstw [lab]
gr.: S43-01
Czwartek 02.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-239
Z
termin pierwszy
- Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
gr.: S53-01
Piątek 24.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: S53-02
Piątek 24.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: S53-01
Czwartek 08.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala 126
Z
termin drugi
gr.: S53-02
Czwartek 08.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala 126
Z
termin drugi
mgr Rafał Kowalski
- Financial Mathematics [ćw]
gr.: S11-61
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
- Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
gr.: S23-21
Piątek 10.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
- Matematyka finansowa [ćw]
gr.: S23-21
Środa 15.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-304
Z
termin pierwszy
- Rynki finansowe [ćw]
gr.: S33-25
Piątek 03.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-310
Z
termin pierwszy
gr.: S33-51
Środa 08.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-7
Z
termin pierwszy
gr.: S33-11
Czwartek 09.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-23
Z
termin pierwszy
mgr Rafał Kramer
- Rynki finansowe [ćw]
gr.: N33-21
Niedziela 15.05.2022
godz.: 17.00-20.15
sala WZ-304
Z
termin pierwszy
gr.: N33-25
Niedziela 15.05.2022
godz.: 08.00-11.15
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
gr.: N33-11
Sobota 28.05.2022
godz.: 11.30-15.00
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
gr.: N33-11
Sobota 11.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-306
Z
termin drugi
gr.: S33-21
Środa 15.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
gr.: S33-21
Piątek 01.07.2022
godz.: 17.45-19.30
sala WZ-307
Z
termin drugi
gr.: N33-11
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-13.00
sala 208
Z
termin trzeci
gr.: N33-21
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-13.00
sala 208
Z
termin drugi
gr.: N33-25
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-13.00
sala 208
Z
termin drugi
- Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
gr.: S51-01
Piątek 03.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S51-05
Piątek 03.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S51-15
Piątek 03.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S51-21
Piątek 03.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S51-01
Piątek 01.07.2022
godz.: 17.45-19.30
sala WZ-307
Z
termin drugi
gr.: S51-05
Piątek 01.07.2022
godz.: 17.45-19.30
sala WZ-307
Z
termin drugi
gr.: S51-15
Piątek 01.07.2022
godz.: 17.45-19.30
sala WZ-307
Z
termin drugi
gr.: S51-21
Piątek 01.07.2022
godz.: 17.45-19.30
sala WZ-307
Z
termin drugi
- Symulacje w rachunku opłacalności inwestycji [ćw]
gr.: S33-21
Środa 08.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: N33-21
Niedziela 12.06.2022
godz.: 17.00-20.15
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
gr.: S33-21
Piątek 01.07.2022
godz.: 17.45-19.30
sala WZ-307
Z
termin drugi
gr.: N33-21
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-13.00
sala 208
Z
termin drugi
mgr Zuzanna Kraus
- Customer Experience Design [ćw]
gr.: S43-20
Wtorek 14.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala C-6
Z
termin pierwszy
- Design w marketingu [ćw]
gr.: S43-05
Czwartek 02.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
gr.: S43-06
Czwartek 02.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
- Marketing ery cyfrowej [ćw]
gr.: N33-25
Niedziela 15.05.2022
godz.: 11.30-15.00
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
gr.: S33-25
Środa 01.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-23
Z
termin pierwszy
- Marketing usług medycznych z analizą rynku [ćw]
gr.: S13-15
Czwartek 09.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
- Media reklamowe [ćw]
gr.: S43-05
Czwartek 02.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
gr.: S43-06
Czwartek 09.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala A-321
Z
termin pierwszy
- Zarządzanie marketingowe [ćw]
gr.: S23-25
Środa 08.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-4
Z
termin pierwszy
dr Patrycja Krauze-Maślankowska
- Administrowanie bazami danych [lab]
gr.: N22-32
Niedziela 15.05.2022
godz.: 13.30-16.45
sala C-25
Z
termin pierwszy
gr.: S22-31
Czwartek 02.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-25
Z
termin pierwszy
gr.: S22-32
Wtorek 14.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-238
Z
termin pierwszy
- Język SQL [lab]
gr.: N12-31
Niedziela 29.05.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-118
Z
termin pierwszy
gr.: N12-32
Sobota 11.06.2022
godz.: 11.30-15.00
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
- Programowanie w języku SQL [lab]
gr.: S12-31
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-238
Z
termin pierwszy
gr.: S12-32
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-25
Z
termin pierwszy
dr Krzysztof Krzywdziński
- Finanse przedsiębiorstw [ćw]
gr.: N21-31
Sobota 11.06.2022
godz.: 15.15-18.30
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
gr.: N21-21
Niedziela 12.06.2022
godz.: 13.30-16.45
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
- Introduction to Accounting [ćw]
gr.: S11-61
Czwartek 09.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
- Introduction to Accounting [w]
gr.: S11-61
Czwartek 02.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala C-21
E
termin pierwszy
- Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [ćw]
gr.: S31-31
Czwartek 09.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-311
Z
termin pierwszy
- Zastosowanie analizy ekonomicznej [ćw]
gr.: S51-05
Środa 08.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-310
Z
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Michał Kuciapski
- Design of Human Computer Interaction [lab]
gr.: S42-20
Środa 22.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Design of Human Computer Interaction [w]
gr.: S42-20
Środa 29.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-36
E
termin pierwszy
- Interakcja człowiek-komputer [lab]
gr.: S12-31
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S12-32
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Programowanie aplikacji hybrydowych [lab]
gr.: S22-31
Środa 22.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S22-32
Środa 22.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Programowanie aplikacji REST w C# [w]
gr.: S22-31
Środa 29.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-36
E
termin pierwszy
gr.: S22-32
Środa 29.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-36
E
termin pierwszy
- Programowanie aplikacji rozproszonych w C# [w]
gr.: N22-31
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-36
E
termin pierwszy
gr.: N22-32
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-36
E
termin pierwszy
- Programowanie aplikacji wieloplatformowych w Xamarinie [lab]
gr.: S32-31
Środa 22.06.2022
godz.: 12.15-14.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S32-32
Środa 22.06.2022
godz.: 12.15-14.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Programowanie serwisów internetowych w chmurze obliczeniowej [lab]
gr.: S32-31
Środa 29.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S32-32
Środa 29.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Programowanie w chmurze obliczeniowej [ćw]
gr.: N32-31
Sobota 25.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Programowanie w chmurze obliczeniowej [w]
gr.: N32-31
Sobota 25.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala C-36
E
termin pierwszy
- Projektowanie interfejsu użytkownika aplikacji [lab]
gr.: N32-31
Niedziela 26.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Projektowanie interfejsu użytkownika aplikacji [w]
gr.: N32-31
Niedziela 12.06.2022
godz.: 16.00-17.45
sala C-24
E
termin pierwszy
- Serwisy e-learningowe 2.0 [lab]
gr.: N22-31
Niedziela 26.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: N22-32
Niedziela 26.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Technologie e-learningu 2.0 []
gr.: S22-31
Środa 29.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S22-32
Środa 29.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Wzorce projektowe wytwarzania aplikacji [ćw]
gr.: S32-31
Środa 22.06.2022
godz.: 14.15-15.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
- Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
gr.: S23-25
Czwartek 09.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-130
Z
termin pierwszy
- Jakościowe badania marketingowe [w]
gr.: S43-05
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala online
E
termin pierwszy
gr.: S43-06
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala online
E
termin pierwszy
- Media reklamowe [w]
gr.: S43-05
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala online
E
termin pierwszy
gr.: S43-06
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala online
E
termin pierwszy
gr.: S43-05
Wtorek 13.09.2022
godz.: 14.15-15.00
sala B-22
E
termin drugi
gr.: S43-06
Wtorek 13.09.2022
godz.: 14.15-15.00
sala B-22
E
termin drugi
dr Sławomir Kujawa
- Portfel inwestycyjny [ćw]
gr.: S41-05
Wtorek 07.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
gr.: S41-05
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 15.15-16.00
sala 223
Z
termin drugi
- Rynki finansowe [ćw]
gr.: S22-41
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala C-4
Z
termin pierwszy
gr.: S22-41
Czwartek 15.09.2022
godz.: 08.45-09.30
sala 223
Z
termin drugi
- Pochodne instrumenty finansowe - inżynieria finansowa [ćw]
gr.: S41-01
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-23
Z
termin pierwszy
gr.: S41-01
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 15.15-16.00
sala 223
Z
termin drugi
- Portfel inwestycyjny [w]
gr.: S41-01
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-4
E
termin pierwszy
gr.: S41-05
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-4
E
termin pierwszy
gr.: S41-15
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-4
E
termin pierwszy
gr.: S41-01
Czwartek 15.09.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-306
E
termin drugi
gr.: S41-05
Czwartek 15.09.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-306
E
termin drugi
gr.: S41-15
Czwartek 15.09.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-306
E
termin drugi
- Rynki finansowe [w]
gr.: S22-41
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala C-4
E
termin pierwszy
gr.: S22-41
Czwartek 15.09.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-306
E
termin drugi
dr Jarosław Kujawski
- Managerial accounting [ćw]
gr.: S43-20
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala 204
Z
termin pierwszy
- Managerial accounting [w]
gr.: S43-20
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala 204
E
termin pierwszy
gr.: S43-20
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-310
E
termin drugi
- Rachunkowość zarządcza [w]
gr.: S41-21
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-310
E
termin pierwszy
gr.: S41-21
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-310
E
termin drugi
dr Anna Lenart
- Seminarium licencjackie [sem]
gr.: S32-31
Piątek 01.07.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-29
Z
termin pierwszy
gr.: S32-32
Piątek 01.07.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-29
Z
termin pierwszy
- Seminarium magisterskie [sem]
gr.: S52-05
Piątek 01.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-29
Z
termin pierwszy
- Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
gr.: S52-01
Piątek 10.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S52-11
Piątek 10.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Systemy informacyjne zarządzania [w]
gr.: S52-01
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-4
Z
termin pierwszy
gr.: S52-11
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-4
Z
termin pierwszy
dr Błażej Lepczyński
- Agencje ratingowe na rynku finansowym [w, WDW]
gr.: WDW
Środa 01.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: WDW
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala WZ-311
Z
termin drugi
gr.: WDW
Niedziela 18.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-213
Z
termin trzeci
- Bankowość detaliczna [w]
gr.: N31-21
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-20
E
termin pierwszy
gr.: N31-21
Niedziela 18.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-213
E
termin drugi
- Bankowość hipoteczna [w]
gr.: N31-21
Niedziela 26.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-20
E
termin pierwszy
gr.: N31-21
Niedziela 18.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-213
E
termin drugi
- Venture capital [ćw]
gr.: S51-01
Środa 01.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-20
Z
termin pierwszy
- Venture capital [w]
gr.: S51-01
Środa 01.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala C-20
Z
termin pierwszy
mgr Marzena Ławniczak
- Analiza finansowa [ćw]
gr.: N21-52
Sobota 11.06.2022
godz.: 13.30-16.45
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
gr.: N21-51
Niedziela 12.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
gr.: S21-31
Czwartek 16.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-410
Z
termin pierwszy
gr.: S23-51
Czwartek 16.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
gr.: S21-31
Czwartek 30.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-310
Z
termin drugi
gr.: S23-51
Czwartek 30.06.2022
godz.: 09.45-13.00
sala WZ-310
Z
termin drugi
gr.: N21-51
Sobota 02.07.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-213
Z
termin drugi
gr.: N21-52
Sobota 02.07.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-213
Z
termin drugi
- Podstawy controllingu [ćw]
gr.: S21-51
Czwartek 09.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
gr.: S21-31
Czwartek 16.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-410
Z
termin pierwszy
- Sprawozdawczość finansowa [ćw]
gr.: S21-31
Wtorek 07.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
gr.: S21-51
Wtorek 07.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-21
Z
termin pierwszy
gr.: S21-52
Czwartek 09.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-4
Z
termin pierwszy
gr.: N21-21
Niedziela 12.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: N21-31
Niedziela 12.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: N21-51
Niedziela 12.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: N21-52
Niedziela 12.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
gr.: S21-31
Czwartek 30.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-310
Z
termin drugi
gr.: N21-21
Sobota 02.07.2022
godz.: 15.15-16.00
sala WZ-213
Z
termin drugi
gr.: N21-31
Sobota 02.07.2022
godz.: 15.15-16.00
sala WZ-213
Z
termin drugi
gr.: N21-51
Sobota 02.07.2022
godz.: 15.15-16.00
sala WZ-213
Z
termin drugi
gr.: N21-52
Sobota 02.07.2022
godz.: 15.15-16.00
sala WZ-213
Z
termin drugi
dr Wojciech Machel
- Podstawy zarządzania [w]
gr.: S13-01
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S13-02
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S13-03
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
- Ekonometria [w]
gr.: S12-31
Wtorek 28.06.2022
godz.: 10.30-12.15
sala WZ-303
E
termin pierwszy
gr.: S12-32
Wtorek 28.06.2022
godz.: 10.30-12.15
sala WZ-303
E
termin pierwszy
gr.: S12-31
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-303
E
termin drugi
gr.: S12-32
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-303
E
termin drugi
mgr Agata Majkowska
- Przygotowanie danych [ćw]
gr.: S42-11
Piątek 24.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala 236
Z
termin pierwszy
dr inż. Ewa Malinowska
- Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr1 II poł.sem]
gr.: S43-31
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 09.45-13.00
sala 09 sala3
Z
termin pierwszy
- Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr2 II poł.sem]
gr.: S43-31
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 09.45-13.00
sala 09 sala3
Z
termin pierwszy
- Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [lab, II poł.sem]
gr.: S33-51
Piątek 17.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala 09 sala3
Z
termin pierwszy
- Jakość żywności i żywienia [w, WDW, II poł.sem]
gr.: WDW
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 13.30-16.45
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: WDW
Czwartek 30.06.2022
godz.: 19.30-20.15
sala online
Z
termin drugi
- Nadzór sanitarno - epidemiologiczny i gospodarowanie odpadami medycznymi [w, II poł.sem]
gr.: S23-15
Piątek 10.06.2022
godz.: 09.45-13.00
sala WZ-Aula
Z
termin pierwszy
- Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, WDW II poł.sem]
gr.: WDW
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 13.30-16.45
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: WDW
Czwartek 23.06.2022
godz.: 19.30-20.15
sala online
Z
termin drugi
prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
- Projektowanie systemów informatycznych [w]
gr.: S32-21
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 16.00-16.45
sala C-20
E
termin pierwszy
gr.: S32-41
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 16.00-16.45
sala C-20
E
termin pierwszy
gr.: S32-21
Wtorek 13.09.2022
godz.: 12.15-13.00
sala C-25
E
termin drugi
gr.: S32-41
Wtorek 13.09.2022
godz.: 12.15-13.00
sala C-25
E
termin drugi
dr Marek Markowski
- Informatyka ekonomiczna [w]
gr.: S12-01
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-310
E
termin pierwszy
gr.: S12-02
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-310
E
termin pierwszy
dr Olga Martyniuk
- Rewizja finansowa [w]
gr.: S51-05
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-305
E
termin pierwszy
- Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
gr.: S51-15
Wtorek 14.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala B-23
Z
termin pierwszy
- Rewizja sprawozdań finansowych [w]
gr.: S51-15
Wtorek 14.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala B-23
Z
termin pierwszy
- Sprawozdawczość finansowa [w]
gr.: S21-31
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S21-51
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S21-52
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S21-31
Czwartek 08.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala 203
E
termin drugi
gr.: S21-51
Czwartek 08.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala 203
E
termin drugi
gr.: S21-52
Czwartek 08.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala 203
E
termin drugi
dr Jacek Maślankowski
- Big Data w biznesie [lab]
gr.: S52-05
Piątek 10.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala C-25
Z
termin pierwszy
- Business Intelligence Systems [lab]
gr.: S42-20
Wtorek 14.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-25
Z
termin pierwszy
- Open Source Applications in Business [w, WDW]
gr.: WDW
Czwartek 02.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala
Z
termin pierwszy
- Programowanie aplikacji bazodanowych [lab]
gr.: S22-31
Środa 08.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-24
Z
termin pierwszy
gr.: S22-32
Wtorek 14.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-238
Z
termin pierwszy
- System operacyjny Linux [lab]
gr.: S12-32
Piątek 10.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
gr.: S12-31
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Systemy Big Data [lab]
gr.: N32-31
Niedziela 12.06.2022
godz.: 12.15-16.00
sala C-24
Z
termin pierwszy
- Technologie sieci WAN [lab]
gr.: N32-31
Sobota 11.06.2022
godz.: 13.30-18.30
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S32-31
Piątek 17.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S32-32
Piątek 17.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-25
Z
termin pierwszy
dr Monika Mazurowska
- Rachunkowość [ćw]
gr.: N11-02
Sobota 11.06.2022
godz.: 17.00-18.30
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
Monika Mechlińska-Pauli
- Język angielski [ćw]
gr.: A/825/21FiRA2B1
Sobota 25.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-2
Z
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
- Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
gr.: S52-01
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-238
Z
termin pierwszy
gr.: S42-11
Wtorek 07.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
- Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
gr.: S42-11
Środa 15.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala 230
E
termin pierwszy
gr.: S52-01
Środa 15.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala 230
E
termin pierwszy
- Badania marketingowe [ćw]
gr.: S23-25
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-23
Z
termin pierwszy
- Badania marketingowe [w]
gr.: S23-11
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S23-21
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S23-25
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S23-51
Wtorek 21.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N23-11
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala 230
E
termin pierwszy
gr.: N23-25
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala 230
E
termin pierwszy
gr.: S23-11
Czwartek 15.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S23-21
Czwartek 15.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S23-25
Czwartek 15.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S23-51
Czwartek 15.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
- Metody klasyfikacji [w]
gr.: S22-41
Wtorek 07.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
- Ekonometria [ćw]
gr.: N11-05
Niedziela 12.06.2022
godz.: 11.30-15.00
sala A-238
Z
termin pierwszy
gr.: N11-05
Sobota 17.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-21
Z
termin drugi
- Ekonometria [w]
gr.: S53-01
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S53-02
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S53-05
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S53-06
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S53-11
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S53-31
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N11-01
Sobota 25.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N11-02
Sobota 25.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N11-03
Sobota 25.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N11-04
Sobota 25.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S53-01
Środa 14.09.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-310
E
termin drugi
gr.: S53-02
Środa 14.09.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-310
E
termin drugi
gr.: S53-05
Środa 14.09.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-310
E
termin drugi
gr.: S53-06
Środa 14.09.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-310
E
termin drugi
gr.: S53-11
Środa 14.09.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-310
E
termin drugi
gr.: S53-31
Środa 14.09.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-310
E
termin drugi
gr.: N11-01
Niedziela 18.09.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: N11-02
Niedziela 18.09.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: N11-03
Niedziela 18.09.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: N11-04
Niedziela 18.09.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: N11-05
Niedziela 18.09.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Krzysztof Najman
- Text mining [ćw]
gr.: S52-11
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala B-23
E
termin pierwszy
dr Ewelina Nawrocka
- Finansowanie inwestycji i nieruchomości [ćw]
gr.: N33-21
Niedziela 12.06.2022
godz.: 08.00-11.15
sala WZ-304
Z
termin pierwszy
gr.: S33-21
Wtorek 14.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala WZ-311
Z
termin pierwszy
gr.: S33-21
Piątek 17.06.2022
godz.: 16.00-17.45
sala WZ-306
Z
termin drugi
gr.: N33-21
Piątek 17.06.2022
godz.: 16.00-17.45
sala WZ-306
Z
termin drugi
- Inwestowanie na rynku nieruchomości [ćw]
gr.: S33-21
Wtorek 07.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
gr.: N33-21
Sobota 11.06.2022
godz.: 11.30-15.00
sala WZ-304
Z
termin pierwszy
- Wycena nieruchomości [ćw]
gr.: S43-01
Wtorek 07.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-118
Z
termin pierwszy
dr Sabina Nowak
- Ekonometria [w]
gr.: S11-01
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S11-02
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S11-03
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S11-01
Środa 14.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S11-02
Środa 14.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S11-03
Środa 14.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-Aula
E
termin drugi
- Analiza rynków finansowych I [ćw]
gr.: S42-01
Środa 08.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S42-01
Środa 07.09.2022
godz.: 08.45-10.30
sala 116
Z
termin drugi
- Econometrics [ćw]
gr.: S21-61
Piątek 17.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
- Econometrics [w]
gr.: S21-61
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-119
E
termin pierwszy
gr.: S21-61
Środa 07.09.2022
godz.: 10.30-12.15
sala 116
E
termin drugi
- Modelowanie procesów finansowych [lab]
gr.: S32-21
Środa 08.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-304
Z
termin pierwszy
- Modelowanie procesów i wspomaganie decyzji finansowych [ćw]
gr.: S51-21
Środa 15.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-238
Z
termin pierwszy
prof. dr hab. Maciej Nyka
- Prawo w inwestycjach i nieruchomościach [w]
gr.: S23-21
Wtorek 28.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-303
E
termin pierwszy
dr Marta Penczar
- Bankowość [ćw]
gr.: S22-41
Piątek 10.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
- Bankowość [w]
gr.: S12-31
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-20
E
termin pierwszy
gr.: S12-32
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-20
E
termin pierwszy
gr.: N12-31
Sobota 25.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-2
E
termin pierwszy
gr.: N12-32
Sobota 25.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-2
E
termin pierwszy
gr.: N13-01
Niedziela 26.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N13-02
Niedziela 26.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N13-03
Niedziela 26.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N13-04
Niedziela 26.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N13-05
Niedziela 26.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala B-4
E
termin pierwszy
- Bankowość korporacyjna [w]
gr.: N31-21
Sobota 28.05.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-307
E
termin pierwszy
- Bankowość uniwersalna i inwestycyjna [w]
gr.: S41-01
Wtorek 14.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-307
E
termin pierwszy
gr.: S41-01
Piątek 24.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala WZ-213
E
termin drugi
- Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych [w, WDW]
gr.: WDW
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-311
Z
termin pierwszy
- Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
gr.: S21-31
Środa 22.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S21-51
Środa 22.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S21-52
Środa 22.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S22-41
Środa 22.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S23-11
Środa 22.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S23-21
Środa 22.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S23-25
Środa 22.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S23-51
Środa 22.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S21-31
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S21-51
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S21-52
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S22-41
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S23-11
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S23-21
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S23-25
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S23-51
Wtorek 13.09.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin drugi
mgr Grzegorz Piotrowski
- Ekonometria [ćw]
gr.: S11-03
Czwartek 02.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-2
Z
termin pierwszy
gr.: S11-02
Czwartek 09.06.2022
godz.: 11.30-15.00
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
gr.: S11-02
Czwartek 23.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-238
Z
termin drugi
dr Piotr Pisarewicz
- Ubezpieczenia gospodarcze [ćw]
gr.: S21-52
Środa 08.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-304
Z
termin pierwszy
gr.: N21-51
Sobota 11.06.2022
godz.: 13.30-16.45
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
gr.: N21-52
Sobota 11.06.2022
godz.: 17.00-18.30
sala WZ-303
Z
termin pierwszy
gr.: N21-21
Niedziela 12.06.2022
godz.: 09.45-13.00
sala WZ-310
Z
termin pierwszy
gr.: N21-31
Niedziela 12.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
gr.: S21-51
Piątek 17.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-20
Z
termin pierwszy
- Działalność lokacyjna zakładu ubezpieczeń [w]
gr.: S54-01
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
- Prawo finansowe dla maklerów [w]
gr.: N31-21
Niedziela 26.06.2022
godz.: 17.45-18.30
sala B-4
Z
termin pierwszy
- Ubezpieczenia gospodarcze [w]
gr.: S21-31
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S21-51
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S21-52
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N21-21
Niedziela 26.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N21-31
Niedziela 26.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N21-51
Niedziela 26.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N21-52
Niedziela 26.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-4
E
termin pierwszy
- Ubezpieczenia na życie o charakterze inwestycyjnym - aspekty ekonomiczne [w]
gr.: S44-01
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala B-4
E
termin pierwszy
mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
- Statystyka [ćw]
gr.: S11-01
Czwartek 23.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S11-02
Czwartek 23.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S11-03
Czwartek 23.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S11-01
Czwartek 08.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-119
Z
termin drugi
gr.: S11-02
Czwartek 08.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-119
Z
termin drugi
gr.: S11-03
Czwartek 08.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-119
Z
termin drugi
dr Renata Płoska
- Seminarium magisterskie [sem]
gr.: S43-31
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala 224
Z
termin pierwszy
- ABC odpowiedzialności społecznej [w]
gr.: S33-15
Wtorek 07.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-311
Z
termin pierwszy
gr.: S33-16
Wtorek 07.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-311
Z
termin pierwszy
- Etyka w biznesie [w]
gr.: S51-01
Piątek 03.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S51-05
Piątek 03.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S51-15
Piątek 03.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S51-21
Piątek 03.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S52-01
Piątek 03.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S52-05
Piątek 03.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S52-11
Piątek 03.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S51-01
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S51-05
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S51-15
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S51-21
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S52-01
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S52-05
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S52-11
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
- Etyka w zarządzaniu [w]
gr.: S53-01
Środa 01.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-02
Środa 01.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-05
Środa 01.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-06
Środa 01.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-11
Środa 01.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-31
Środa 01.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S53-01
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S53-02
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S53-05
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S53-06
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S53-11
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S53-31
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
- Etyka w zawodzie brokera ubezpieczeniowego [w]
gr.: S54-01
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-307
E
termin pierwszy
gr.: S54-01
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
E
termin drugi
- Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
gr.: S13-01
Piątek 24.06.2022
godz.: 10.30-12.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S13-02
Piątek 24.06.2022
godz.: 10.30-12.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S13-03
Piątek 24.06.2022
godz.: 10.30-12.15
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S13-01
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-311
E
termin drugi
gr.: S13-02
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-311
E
termin drugi
gr.: S13-03
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-311
E
termin drugi
- Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
gr.: S33-11
Środa 01.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-311
Z
termin pierwszy
gr.: S33-51
Środa 01.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-311
Z
termin pierwszy
gr.: S33-11
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: S33-51
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
gr.: N33-11
Sobota 17.09.2022
godz.: 12.15-13.00
sala 224
Z
termin pierwszy
- Współpraca w biznesie [w]
gr.: S23-51
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-23
Z
termin pierwszy
gr.: S23-51
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-Aula
Z
termin drugi
dr Agnieszka Pobłocka
- Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
gr.: S12-02
Środa 29.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-118
Z
termin pierwszy
gr.: S12-02
Środa 07.09.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-239
Z
termin drugi
- Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
gr.: S12-02
Środa 29.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-118
Z
termin pierwszy
gr.: S12-02
Środa 07.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-239
Z
termin drugi
mgr Piotr Porzuczek
- Wzorce projektowe wytwarzania aplikacji [ćw]
gr.: S32-32
Środa 15.06.2022
godz.: 14.15-15.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Programowanie aplikacji REST w C# [lab]
gr.: S22-32
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala online
Z
termin pierwszy
gr.: S22-31
Wtorek 14.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
- Programowanie aplikacji rozproszonych w C# [lab]
gr.: N22-32
Sobota 11.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: N22-31
Niedziela 12.06.2022
godz.: 08.00-11.15
sala C-25
Z
termin pierwszy
- Programowanie aplikacji wieloplatformowych [lab]
gr.: N22-32
Sobota 11.06.2022
godz.: 09.45-13.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: N22-31
Niedziela 12.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-25
Z
termin pierwszy
- Programowanie obiektowe [ćw]
gr.: N12-31
Niedziela 12.06.2022
godz.: 15.15-17.45
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: N12-32
Niedziela 12.06.2022
godz.: 17.45-21.00
sala A-119
Z
termin pierwszy
gr.: S12-31
Wtorek 14.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-36
Z
termin pierwszy
gr.: S12-32
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-25
Z
termin pierwszy
- Technologia Cloud Computing [lab]
gr.: S52-05
Środa 15.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala C-36
Z
termin pierwszy
dr Joanna Próchniak
- Decyzje założycielskie przedsiębiorstw [w]
gr.: S23-51
Piątek 10.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-213
E
termin pierwszy
- Ekonomika przedsiębiorstw [ćw]
gr.: S23-51
Piątek 03.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
- Ekonomika przedsiębiorstw [w]
gr.: S23-51
Piątek 10.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-213
E
termin pierwszy
- Mierniki efektywności procesów - KPI [ćw]
gr.: S33-51
Piątek 03.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
mgr Katarzyna Raca
- Analiza sieci społecznościowych [ćw]
gr.: S52-11
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala online
E
termin pierwszy
dr Małgorzata Rymarzak
- Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
gr.: S23-21
Piątek 10.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
- ARGUS Enterprise [lab]
gr.: S53-01
Środa 01.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala A-238
Z
termin pierwszy
- Podstawy zarządzania nieruchomościami [w]
gr.: N33-21
Niedziela 12.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
gr.: S33-21
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-239
Z
termin pierwszy
gr.: N33-21
Sobota 10.09.2022
godz.: 08.00-09.30
sala 207
Z
termin drugi
prof. uczelni, dr hab. Joanna Sadkowska
- Operations and Supply Chain Management [w]
gr.: S43-20
Piątek 24.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-2
E
termin pierwszy
- ABC Przedsiębiorczości [w]
gr.: S22-31
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala B-1
Z
termin pierwszy
gr.: S22-32
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala B-1
Z
termin pierwszy
gr.: S22-31
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 12.15-13.00
sala 227
Z
termin drugi
gr.: S22-32
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 12.15-13.00
sala 227
Z
termin drugi
- Team building [ćw]
gr.: S43-20
Wtorek 14.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
- Techniki planowania projektów [w]
gr.: S43-31
Wtorek 07.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-2
Z
termin pierwszy
- Zarządzanie innowacjami [w]
gr.: S23-51
Wtorek 07.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-23
Z
termin pierwszy
gr.: S23-51
Wtorek 14.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala 227
Z
termin drugi
- Zarządzanie projektami II [ćw]
gr.: S53-31
Wtorek 14.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-2
Z
termin pierwszy
dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
- International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
gr.: WDW
Środa 15.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-310
Z
termin pierwszy
- Modern behavioral finance [w, WDW]
gr.: WDW
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-310
Z
termin pierwszy
- Podstawy finansów publicznych [w]
gr.: S13-15
Wtorek 07.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
- Zarządzanie ryzykiem [w]
gr.: N33-11
Niedziela 26.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala C-2
E
termin pierwszy
gr.: N33-21
Niedziela 26.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala C-2
E
termin pierwszy
gr.: N33-25
Niedziela 26.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala C-2
E
termin pierwszy
mgr Marta Sikorska
- Rachunkowość [ćw]
gr.: N11-04
Niedziela 12.06.2022
godz.: 11.30-15.00
sala WZ-311
Z
termin pierwszy
- Rachunkowość ubezpieczycieli [ćw]
gr.: N31-52
Sobota 28.05.2022
godz.: 11.30-15.00
sala WZ-310
Z
termin pierwszy
dr Sylwia Silska-Gembka
- Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
gr.: S41-15
Czwartek 16.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
- Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
gr.: S41-01
Czwartek 23.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S41-05
Czwartek 23.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S41-15
Czwartek 23.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S41-01
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 17.45-18.30
sala WZ-206
E
termin drugi
gr.: S41-05
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 17.45-18.30
sala WZ-206
E
termin drugi
gr.: S41-15
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 17.45-18.30
sala WZ-206
E
termin drugi
dr Ewa Spigarska
- Rachunkowość ubezpieczycieli [ćw]
gr.: N31-51
Sobota 11.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala C-9
Z
termin pierwszy
- Rachunkowość ubezpieczycieli [w]
gr.: N31-51
Sobota 11.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N31-52
Sobota 11.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala C-9
E
termin pierwszy
dr Nina Stepanok
- Finanse publiczne [w]
gr.: S12-01
Środa 22.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-311
E
termin pierwszy
gr.: S12-02
Środa 22.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-311
E
termin pierwszy
gr.: S12-01
Piątek 09.09.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-310
E
termin drugi
gr.: S12-02
Piątek 09.09.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-310
E
termin drugi
dr Jędrzej Strumiłło
- Mikroekonomia [w]
gr.: S11-01
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S11-02
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S11-03
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
- Projektowanie organizacji [w]
gr.: S43-15
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S43-16
Wtorek 21.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
dr Sebastian Susmarski
- Finanse [w]
gr.: N13-01
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N13-02
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N13-03
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N13-04
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N13-05
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N13-01
Sobota 17.09.2022
godz.: 08.00-08.45
sala 202
E
termin drugi
gr.: N13-02
Sobota 17.09.2022
godz.: 08.00-08.45
sala 202
E
termin drugi
gr.: N13-03
Sobota 17.09.2022
godz.: 08.00-08.45
sala 202
E
termin drugi
gr.: N13-04
Sobota 17.09.2022
godz.: 08.00-08.45
sala 202
E
termin drugi
gr.: N13-05
Sobota 17.09.2022
godz.: 08.00-08.45
sala 202
E
termin drugi
prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
- Rachunkowość zarządcza [w]
gr.: S43-01
Piątek 24.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S43-05
Piątek 24.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S43-06
Piątek 24.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S43-15
Piątek 24.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S43-16
Piątek 24.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S43-31
Piątek 24.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S43-01
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 09.45-12.15
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S43-05
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 09.45-12.15
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S43-06
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 09.45-12.15
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S43-15
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 09.45-12.15
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S43-16
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 09.45-12.15
sala WZ-Aula
E
termin drugi
gr.: S43-31
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 09.45-12.15
sala WZ-Aula
E
termin drugi
- Rachunkowość banków [ćw]
gr.: N31-51
Sobota 18.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
- Rachunkowość banków [w]
gr.: N31-51
Sobota 18.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: N31-52
Sobota 18.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S31-51
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S31-52
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-12.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
dr Krzysztof Szczepaniak
- Seminarium magisterskie [sem]
gr.: S53-01
Wtorek 14.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala 125
Z
termin pierwszy
gr.: S53-02
Wtorek 14.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala 125
Z
termin pierwszy
- Rynki finansowe [w]
gr.: S33-11
Czwartek 23.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S33-21
Czwartek 23.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S33-25
Czwartek 23.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S33-51
Czwartek 23.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N33-11
Piątek 24.06.2022
godz.: 17.45-18.30
sala online
E
termin pierwszy
gr.: N33-21
Piątek 24.06.2022
godz.: 17.45-18.30
sala online
E
termin pierwszy
gr.: N33-25
Piątek 24.06.2022
godz.: 17.45-18.30
sala online
E
termin pierwszy
- Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
gr.: S43-01
Czwartek 23.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S43-05
Czwartek 23.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S43-06
Czwartek 23.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S43-15
Czwartek 23.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S43-16
Czwartek 23.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S43-31
Czwartek 23.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-4
Z
termin pierwszy
dr Adam Szczęch
- Makroekonomia [w]
gr.: S12-02
Piątek 24.06.2022
godz.: 08.45-09.30
sala C-3
E
termin pierwszy
prof. dr hab. Agnieszka Szpitter
- Architektura procesów biznesowych [ćw]
gr.: S33-16
Wtorek 07.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-409
Z
termin pierwszy
gr.: S33-15
Wtorek 14.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-410
Z
termin pierwszy
- Architektura procesów biznesowych [w]
gr.: S33-15
Wtorek 14.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala A-321
E
termin pierwszy
gr.: S33-16
Wtorek 14.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala A-321
E
termin pierwszy
- Zarządzanie projektami [ćw]
gr.: N33-11
Niedziela 29.05.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-410
Z
termin pierwszy
gr.: S33-11
Wtorek 07.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala A-321
Z
termin pierwszy
gr.: S33-21
Wtorek 07.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-321
Z
termin pierwszy
gr.: S33-25
Wtorek 14.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala A-321
Z
termin pierwszy
- Zarządzanie projektami [w]
gr.: S33-11
Wtorek 21.06.2022
godz.: 12.15-14.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S33-21
Wtorek 21.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S33-25
Wtorek 21.06.2022
godz.: 12.15-14.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S33-51
Wtorek 21.06.2022
godz.: 12.15-14.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: N33-11
Sobota 25.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-321
E
termin pierwszy
gr.: S33-11
Piątek 15.07.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-409
E
termin drugi
gr.: S33-21
Piątek 15.07.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-409
E
termin drugi
gr.: S33-25
Piątek 15.07.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-409
E
termin drugi
gr.: S33-51
Piątek 15.07.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-409
E
termin drugi
gr.: N33-11
Piątek 15.07.2022
godz.: 13.30-15.00
sala A-409
E
termin drugi
dr Dawid Szramowski
- Financial Reporting [w]
gr.: S21-61
Wtorek 28.06.2022
godz.: 12.15-13.00
sala 209
E
termin pierwszy
dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
- Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [lab, II poł.sem]
gr.: S33-51
Piątek 17.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala 09 sala1
Z
termin pierwszy
- Ekologia i ochrona środowiska [w]
gr.: S13-15
Wtorek 07.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
- Green Business [w, WDW]
gr.: WDW
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala 009
Z
termin pierwszy
- Operations and Supply Chain Management [ćw]
gr.: S43-20
Środa 15.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-2
Z
termin pierwszy
- Projekty Lean Six Sigma [ćw]
gr.: S53-31
Piątek 17.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
- Total Quality Management and Business Excellence [w, WDW]
gr.: WDW
Piątek 10.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
Z
termin pierwszy
dr Karol Śledzik
- Zarządzanie ryzykiem [w]
gr.: S51-01
Środa 22.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S51-05
Środa 22.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S51-15
Środa 22.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S51-21
Środa 22.06.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
mgr Izabela Śliwińska
- Język angielski [ćw]
gr.: A/040/20FIRB2+
Środa 08.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-1
E
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski
- Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
gr.: N33-21
Niedziela 15.05.2022
godz.: 08.00-09.30
sala WZ-213
E
termin pierwszy
gr.: S33-21
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 13.30-15.00
sala WZ-310
E
termin pierwszy
gr.: S33-21
Piątek 24.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-2
E
termin drugi
gr.: N33-21
Piątek 24.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-2
E
termin drugi
- Rynek nieruchomości [w]
gr.: S23-21
Poniedziałek 13.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-305
E
termin pierwszy
gr.: S23-21
Piątek 09.09.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-2
E
termin drugi
- Wycena nieruchomości [w]
gr.: S43-01
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala B-2
E
termin pierwszy
gr.: S43-01
Piątek 09.09.2022
godz.: 17.45-18.30
sala B-2
E
termin drugi
- Wycena nieruchomości komercyjnych [w, WDW]
gr.: WDW
Czwartek 23.06.2022
godz.: 08.00-08.45
sala B-2
E
termin pierwszy
gr.: WDW
Piątek 09.09.2022
godz.: 16.00-16.45
sala B-2
E
termin drugi
dr Katarzyna Welzant
- Finanse [ćw]
gr.: N13-05
Niedziela 29.05.2022
godz.: 11.30-15.00
sala C-5
Z
termin pierwszy
gr.: N13-02
Sobota 11.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-3
Z
termin pierwszy
gr.: N11-03
Niedziela 12.06.2022
godz.: 11.30-15.00
sala C-21
Z
termin pierwszy
gr.: N11-04
Niedziela 12.06.2022
godz.: 08.00-11.15
sala WZ-213
Z
termin pierwszy
- Podatki w działalności gospodarczej [ćw]
gr.: S33-21
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-2
Z
termin pierwszy
- Podatki w działalności gospodarczej [w]
gr.: N33-21
Piątek 10.06.2022
godz.: 18.45-20.15
sala online
E
termin pierwszy
gr.: S33-21
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-307
E
termin pierwszy
dr Dariusz Wieczorek
- Controlling strategiczny [w]
gr.: N31-31
Sobota 11.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-2
Z
termin pierwszy
gr.: S31-31
Środa 15.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala A-409
Z
termin pierwszy
gr.: N31-31
Niedziela 26.06.2022
godz.: 14.15-15.00
sala WZ-303
Z
termin drugi
- Narzędzia controllingu [w]
gr.: S41-05
Wtorek 14.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala A-409
Z
termin pierwszy
- Podstawy controllingu [w]
gr.: N21-21
Niedziela 26.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: N21-31
Niedziela 26.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: N21-51
Niedziela 26.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: N21-52
Niedziela 26.06.2022
godz.: 15.15-16.45
sala B-4
Z
termin pierwszy
gr.: S21-31
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
gr.: S21-51
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
gr.: S21-52
Poniedziałek 27.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala WZ-306
Z
termin pierwszy
gr.: N21-21
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-307
Z
termin drugi
gr.: N21-31
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-307
Z
termin drugi
gr.: N21-51
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-307
Z
termin drugi
gr.: N21-52
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-307
Z
termin drugi
dr Beata Wierzbicka
- Zarządzanie marketingowe [w]
gr.: S33-11
Wtorek 31.05.2022
godz.: 11.30-12.15
sala online
E
termin pierwszy
gr.: N33-11
Poniedziałek 20.06.2022
godz.: 09.45-10.30
sala online
E
termin pierwszy
- Podejmowanie decyzji [ćw]
gr.: S33-15
Wtorek 31.05.2022
godz.: 11.30-12.15
sala 320
Z
termin pierwszy
gr.: S33-16
Wtorek 31.05.2022
godz.: 11.30-12.15
sala 320
Z
termin pierwszy
- Podstawy zarządzania [ćw]
gr.: N13-01
Sobota 18.06.2022
godz.: 17.45-18.30
sala online
Z
termin pierwszy
gr.: N13-04
Sobota 18.06.2022
godz.: 17.45-18.30
sala online
Z
termin pierwszy
- Zarządzanie organizacjami publicznymi [w]
gr.: S23-11
Środa 15.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala online
E
termin pierwszy
gr.: N23-11
Sobota 02.07.2022
godz.: 09.45-10.30
sala online
E
termin pierwszy
prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
- Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [w, I poł.sem]
gr.: S33-51
Środa 22.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala online
E
termin pierwszy
- Zarządzanie jakością i akredytacja joz [w, I poł.sem]
gr.: S23-15
Wtorek 21.06.2022
godz.: 17.00-17.45
sala online
E
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
- Financial Mathematics [w]
gr.: S11-61
Piątek 24.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-23
E
termin pierwszy
gr.: S11-61
Poniedziałek 12.09.2022
godz.: 10.30-11.15
sala B-34
E
termin drugi
- Finansowanie inwestycji i nieruchomości [w]
gr.: S33-21
Piątek 24.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala WZ-310
E
termin pierwszy
gr.: N33-21
Sobota 25.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-23
E
termin pierwszy
gr.: S33-21
Wtorek 28.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-23
E
termin drugi
- Introduction to Risk Management [w]
gr.: S21-61
Piątek 24.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala B-23
E
termin pierwszy
- Partnerstwo publiczno-prywatne - wybrane aspekty [w, WDW]
gr.: WDW
Sobota 02.07.2022
godz.: 11.30-12.15
sala
E
termin pierwszy
prof. dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
- Mikroekonomia [w]
gr.: N11-01
Sobota 04.06.2022
godz.: 14.15-15.00
sala 405
E
termin pierwszy
gr.: N11-02
Sobota 04.06.2022
godz.: 14.15-15.00
sala 405
E
termin pierwszy
gr.: N11-03
Sobota 04.06.2022
godz.: 14.15-15.00
sala 405
E
termin pierwszy
gr.: N11-04
Sobota 04.06.2022
godz.: 14.15-15.00
sala 405
E
termin pierwszy
gr.: N11-05
Sobota 04.06.2022
godz.: 14.15-15.00
sala 405
E
termin pierwszy
prof. uczelni, dr hab. Ewa Wycinka
- Statystyka [w]
gr.: S11-01
Wtorek 28.06.2022
godz.: 10.30-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S11-02
Wtorek 28.06.2022
godz.: 10.30-12.15
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: S11-03
Wtorek 28.06.2022
godz.: 10.30-12.15
sala WZ-Aula
E
termin pierwszy
gr.: S11-01
Piątek 16.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin drugi
gr.: S11-02
Piątek 16.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin drugi
gr.: S11-03
Piątek 16.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala B-4
E
termin drugi
dr Beata Zackiewicz-Brunke
- Rachunkowość zarządcza [ćw]
gr.: S23-15
Środa 22.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala C-9
Z
termin pierwszy
gr.: S23-15
Piątek 16.09.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-311
Z
termin drugi
- Rachunkowość zarządcza [w]
gr.: S23-15
Środa 22.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S41-01
Środa 22.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S41-05
Środa 22.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S41-15
Środa 22.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-9
E
termin pierwszy
gr.: S23-15
Piątek 16.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-311
E
termin drugi
gr.: S41-01
Piątek 16.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-311
E
termin drugi
gr.: S41-05
Piątek 16.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-311
E
termin drugi
gr.: S41-15
Piątek 16.09.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-311
E
termin drugi
- Rachunkowość banków [ćw]
gr.: N31-52
Sobota 21.05.2022
godz.: 11.30-13.00
sala C-9
Z
termin pierwszy
- Rachunek kosztów i wyników w podejmowaniu decyzji [w, Egzamin]
gr.: SPRiP
Piątek 10.06.2022
godz.: 16.00-17.45
sala WZ-311
E
termin pierwszy
gr.: SPRiP
Piątek 09.09.2022
godz.: 17.00-18.30
sala WZ-311
E
termin drugi
dr Kaja Zaleska-Korziuk
- Capital Market Regulations [w]
gr.: S31-61
Wtorek 21.06.2022
godz.: 13.30-14.15
sala WZ-311
E
termin pierwszy
gr.: S31-61
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-311
E
termin drugi
- Corporate Law [w]
gr.: S11-61
Wtorek 21.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala WZ-311
E
termin pierwszy
gr.: S11-61
Poniedziałek 05.09.2022
godz.: 12.15-13.00
sala WZ-311
E
termin drugi
prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska
- Analiza procesów mikroekonomicznych [ćw]
gr.: S42-01
Środa 08.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala A-239
Z
termin pierwszy
- Analiza procesów mikroekonomicznych [w]
gr.: S42-01
Czwartek 23.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala A-239
E
termin pierwszy
- Elementy matematyki finansowej [ćw]
gr.: S44-01
Środa 15.06.2022
godz.: 09.45-11.15
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
- Elementy matematyki finansowej [w]
gr.: S44-01
Czwartek 23.06.2022
godz.: 08.45-10.30
sala A-119
E
termin pierwszy
gr.: S44-01
Czwartek 30.06.2022
godz.: 11.30-12.15
sala A-119
E
termin drugi
- Portfolio Analysis [ćw]
gr.: S31-61
Czwartek 09.06.2022
godz.: 10.30-11.15
sala WZ-206
E
termin pierwszy
- Portfolio Analysis [w]
gr.: S31-61
Czwartek 09.06.2022
godz.: 08.00-10.30
sala WZ-206
Z
termin pierwszy
dr Aleksandra Żurawik
- Rachunkowość [ćw]
gr.: N11-01
Niedziela 12.06.2022
godz.: 11.30-15.00
sala WZ-305
Z
termin pierwszy
gr.: N11-05
Niedziela 12.06.2022
godz.: 08.00-11.15
sala WZ-307
Z
termin pierwszy
- Rachunkowość [w]
gr.: N11-01
Niedziela 03.07.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N11-02
Niedziela 03.07.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N11-03
Niedziela 03.07.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N11-04
Niedziela 03.07.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N11-05
Niedziela 03.07.2022
godz.: 17.00-17.45
sala B-4
E
termin pierwszy
gr.: N11-01
Niedziela 11.09.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-311
E
termin drugi
gr.: N11-02
Niedziela 11.09.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-311
E
termin drugi
gr.: N11-03
Niedziela 11.09.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-311
E
termin drugi
gr.: N11-04
Niedziela 11.09.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-311
E
termin drugi
gr.: N11-05
Niedziela 11.09.2022
godz.: 17.00-17.45
sala WZ-311
E
termin drugi
- Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
gr.: S31-52
Poniedziałek 06.06.2022
godz.: 11.30-13.00
sala WZ-305
Z
termin pierwszy