Strona główna » Ewa Malinowska
Ewa Malinowska
Ewa Malinowska

dr inż. Ewa Malinowska

Konsultacje

Tydzień I:
Czwartek
godz. 11.45-12.30
pok. 009
Tydzień I:
Środa
godz. 13.00-13.45
pok. 009
Tydzień II:
Piątek
godz. 14.15-15.00
pok. 009
Tydzień II:
Środa
godz. 13.00-13.45
pok. 009

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Mikroekonomia
    • Zarządzanie jakością
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Mikroekonomia
    • Zarządzanie jakością
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy
    • Seminarium magisterskie
    • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie Jakością i Środowiskiem

SEMINARIUM MAGISTERSKIE ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Zakres programowy:
- Zarządzanie jakością i bezpieczeństwo produktu żywnościowego,
- Narzędzia pomiaru i doskonalenia jakości produktów, systemów, usług,
- Ekonomika jakości,
- Rozwój zrównoważony,
- Rolnictwo ekologiczne i żywność ekologiczna,
- Ekonomika ochrony środowiska, Ekologiczne aspekty opakowalnictwa,
- Ekobilanse,
- Logistyka i magazynowanie,
- Grupy towarowe ze szczególnym uwzględnieniem produktów żywnościowych

Seminarium magisterskie

Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie Jakością i Środowiskiem

Seminarium magisterskie

Specjalność:  Zarządzanie jakością i środowiskiem

Prowadzący seminarium: dr inż. Ewa Malinowska

Opis tematyki:

  • Systemy zarzadzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem pracy;
  • Zagadnienia związane z zapewnieniem bezpieczeństwa produktu żywnościowego oraz organizacji zajmujących się ich wytwarzaniem, obrotem, dystrybucją;
  • Narzędzia pomiaru i doskonalenia jakości produktów, systemów, usług;
  • Ekonomika jakości;
  • Rozwój zrównoważony;
  • Rolnictwo ekologiczne i żywność ekologiczna;
  • Ekonomika ochrony środowiska, Ekologiczne aspekty opakowalnictwa;
  • Ekobilanse;
  • Logistyka i magazynowanie, Lean manufacturing, Japońskie techniki zarządzania jakością – Kaizen, Kanban, Hoshin Kanri i inne;
  • Jakość usług;
  • Grupy towarowe ze szczególnym uwzględnieniem produktów żywnościowych.

 

Egzaminy i zaliczenia

  • Auditor ISO 9001 [w]
  • grupa: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: WDW
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 009
    Z
    termin drugi

  • Mikroekonomia [ćw]
  • grupa: S13-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-04
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-05
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-06
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-02
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-06
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: N13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • grupa: S12-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S12-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S12-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S13-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S13-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S13-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S13-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S13-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S13-06
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S12-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S12-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S12-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S13-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S13-06
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: N13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • grupa: S53-31
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w]
  • grupa: WDW
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • grupa: N23-01
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab B
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N23-02
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala lab B
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-06
    Środa 15.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-01
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-02
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • grupa: N23-01
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N23-02
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N23-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 009
    Z
    termin drugi

    grupa: N23-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 009
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [ćw]
  • grupa: S53-21
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • grupa: S53-21
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

Publikacje