Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. uczelni, dr hab. Paweł Antonowicz
  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Techniki sprzedaży dla pośredników finansowych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben
  • Prawne i etyczne aspekty marketingu [w]
  • gr.: S53-05
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska

dr Dorota Buchnowska
  • Customer Knowledge Management [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika Przedsięwzięć Informatycznych [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy IT w małych przedsiębiorstwach [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podstawy systemu podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Pochodne instrumenty finansowe [w]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie interesariuszami projektów infrastrukturalnych [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 19.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

dr inż. Marta Chylińska
  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek

dr Marzenna Czerwińska
  • Otoczenie biznesu [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [ćw]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: S53-31
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Strategic Management [w]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-05
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl

dr Anna Dziadkiewicz
  • Problem Solving in Organizations [ćw]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Strategic Marketing [w]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk

dr Bartłomiej Gabriel
  • Relacje inwestorskie [w]
  • gr.: S51-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Local government finance in Europe [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Quantitative research methodologies [lab]
  • gr.: S42-20
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • gr.: S42-11
    Środa 26.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Gierusz
  • International Accounting Standards [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • MSSF [ćw]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Juliusz Giżyński

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau

dr Magdalena Gostkowska-Drzewicka

prof. dr hab. Piotr Grajewski
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr inż. Przemysław Jatkiewicz

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. uczelni, dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak

dr Urszula Kęprowska

dr Olga Komorowska
  • Statystyczne badania rynkowe [ćw]
  • gr.: S51-21
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Corporate finance [ćw]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance [w]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra
  • Wprowadzenie do gospodarki przestrzennej [w]
  • gr.: S43-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje finansowe [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Środa 26.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 26.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kowalski
  • Inwestycje finansowe [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Excel dla zaawansowanych [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 09.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: S42-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala 232
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.45-15.00
    sala 232
    E
    termin pierwszy

  • Statystyczna analiza decyzji [w]
  • gr.: S42-11
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 10.30-15.00
    sala 232
    E
    termin pierwszy

  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: S51-01
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski

mgr Rafał Kramer

mgr Zuzanna Kraus
  • Strategic Marketing [ćw]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska
  • Informatyka w administracji [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Krzywdziński

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: S43-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa

dr Jarosław Kujawski
  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S51-21
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • ERP w finansach [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński

mgr Agata Majkowska

dr inż. Ewa Malinowska
  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.A]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.B]
  • gr.: S53-02
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Cisco IT Essentials: PC Hardware and Software [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Information Systems Modeling [lab]
  • gr.: S42-20
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Information Systems Modeling [w]
  • gr.: S42-20
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Inżynieria oprogramowania [ćw]
  • gr.: S52-11
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: S51-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Business Outcomes of Big Data Analysis [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Data warehouses [lab]
  • gr.: S42-20
    Środa 26.01.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Data warehouses [w]
  • gr.: S42-20
    Środa 26.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Fundamentals of Business Informatics [w]
  • gr.: S42-20
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [w]
  • gr.: S42-05
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-33
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-33
    E
    termin pierwszy

  • Systemy Business Intelligence [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza rynku [ćw]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [lab]
  • gr.: S42-11
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza rynków finansowych II [w]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Ekonometria finansowa [w]
  • gr.: S52-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Środa 02.02.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [w]
  • gr.: S43-01
    Środa 09.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Środa 09.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 09.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Środa 09.02.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Środa 09.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Środa 09.02.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Wprowadzenie do modelowania w ekonomii i finansach [w]
  • gr.: S42-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka

dr Paulina Nogal

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: S42-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski

dr Marta Penczar
  • Nowoczesna bankowość i polityka pieniężna [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    E
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Piotrowski
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-05
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 26.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Cyber war, cyber crime - new challenges for the global finance security [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Frauds, crimes and misseling - the dark side of the international financial market [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • How to survive the COVID financial crisis using modern investment, banking and insurance products [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 19.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Investment, corporate, retail and private banking principles [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Living without wories and fear during a pandemic (?) The bright side of modern life and non-life insurance products [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

dr Agnieszka Pobłocka
  • Reasekuracja i koasekuracja [ćw]
  • gr.: S54-01
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Reasekuracja i koasekuracja [w]
  • gr.: S54-01
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Tworzenie produktu ubezpieczeniowego [ćw, II poł. sem]
  • gr.: S54-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Tworzenie produktu ubezpieczeniowego [w, II poł.sem]
  • gr.: S54-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek

dr Andrzej Poszewiecki
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Entrepreneurship [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Modern Behavioral Finance [w. wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

  • Współczesne finanse publiczne [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska

dr Grzegorz Sikorski
  • Kodeks spółek handlowych [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Czwartek 24.02.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

dr Sylwia Silska-Gembka

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch

prof. dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Techniki mierzenia procesów pracy [ćw]
  • gr.: S53-11
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki mierzenia procesów pracy [w]
  • gr.: S53-11
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami i programami [w]
  • gr.: S53-11
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: S41-05
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S51-01
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.A]
  • gr.: S53-02
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.B]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

mgr Izabela Śliwińska

prof. uczelni, dr hab. Piotr Walentynowicz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Lean Management - zarządzanie wyszczuplające [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Welzant

dr Dariusz Wieczorek

dr Beata Wierzbicka

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

mgr Martyna Włodarczyk

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów [ćw]
  • gr.: S41-21
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: S41-21
    Środa 09.02.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: S41-15
    Środa 02.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Kaja Zaleska-Korziuk

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska

dr Aleksandra Żurawik