Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. uczelni, dr hab. Paweł Antonowicz

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: N31-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N21-02
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [ćw]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 12.12.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 08.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N21-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben

mgr Małgorzata Broniewska
  • Banking and finance [ćw]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior

dr Mariusz Chmielewski
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N13-01
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr inż. Marta Chylińska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek

dr Marzenna Czerwińska

dr Emilia Dobrowolska
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N33-11
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 402
    Z
    termin pierwszy

  • Nauka o organizacji [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-32
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Marketing [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Polityka dystrybucji [w]
  • gr.: N33-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka produktu [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl
  • Marketing usług [w]
  • gr.: N33-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz
  • Promocja [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Bankowość [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin drugi

dr Bartłomiej Gabriel

dr Paweł Galiński
  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: N31-21
    Środa 02.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Środa 02.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Środa 02.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Środa 02.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Gierusz

dr Juliusz Giżyński
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N13-05
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau

dr Magdalena Gostkowska-Drzewicka
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Piotr Grajewski

dr Maciej Hyży

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [lab]
  • gr.: N22-32
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 10.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 08.00-14.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-32
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: N33-11
    Piątek 14.01.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Piątek 14.01.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Piątek 14.01.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. uczelni, dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak

dr Urszula Kęprowska

dr Olga Komorowska
  • Statystyka [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: N13-05
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka

dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kowalski

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-02
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer

mgr Zuzanna Kraus
  • Promocja [ćw]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska
  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: N22-32
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • System operacyjny MS Windows Server [lab]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [ćw]
  • gr.: N12-32
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Krzywdziński
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska

dr Sławomir Kujawa
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N21-02
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski

dr Anna Lenart

dr Błażej Lepczyński
  • Zarządzanie ryzykiem w banku [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Agata Majkowska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-05
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-02
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Architektura komputerów [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Sieci komputerowe - routing and switching [lab]
  • gr.: N22-32
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy XML [lab]
  • gr.: N22-32
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk

dr Jacek Maślankowski
  • Algorytmy i struktury danych [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-03
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [ćw]
  • gr.: N31-52
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki

dr Ewelina Nawrocka
  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Paulina Nogal

dr Sabina Nowak

dr Marek Ossowski

dr Marta Penczar

mgr Grzegorz Piotrowski

dr Piotr Pisarewicz

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Ubezpieczenia [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Serwisy internetowe w języku PHP [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Poszewiecki

dr Joanna Próchniak
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-32
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-04
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: N21-03
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-04
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski
  • Prawo [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Sylwia Silska-Gembka

dr Ewa Spigarska

dr Jędrzej Strumiłło

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska

dr Adam Szczęch

prof. dr hab. Agnieszka Szpitter

dr Dawid Szramowski

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska

mgr Izabela Śliwińska
  • Język angielski []
  • gr.: N31-21
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 12.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 12.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 12.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 12.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Piotr Walentynowicz
  • Nauka o organizacji [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Katarzyna Welzant
  • System podatkowy w Polsce [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek

dr Beata Wierzbicka
  • Organizacja procesów decyzyjnych [ćw]
  • gr.: N33-11
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 320
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

mgr Martyna Włodarczyk
  • Język angielski [ćw]
  • gr.: A/453/20FIRB1
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/453/20FIRB1
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-2
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Kaja Zaleska-Korziuk

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-02
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 17.00-20.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy