Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. uczelni, dr hab. Paweł Antonowicz

dr Adam Barembruch
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben
  • Marketing [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    E
    termin pierwszy

  • Polityka cenowa [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska

dr Dorota Buchnowska
  • ABC IT [lab]
  • gr.: S13-15
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Środa 26.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 26.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: S23-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior

dr Mariusz Chmielewski
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: S13-01
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula[a}
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula[a}
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 09.02.2022
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 09.02.2022
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 09.02.2022
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 09.02.2022
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 09.02.2022
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Środa 09.02.2022
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Środa 09.02.2022
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorstwo na rynku kapitałowym i pieniężnym [ćw]
  • gr.: S33-51
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorstwo na rynku kapitałowym i pieniężnym [w]
  • gr.: S33-51
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.45-13.00
    sala 227
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie interesariuszami projektów infrastrukturalnych [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 19.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

dr inż. Marta Chylińska
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Badania operacyjne [lab]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: S32-21
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Otoczenie biznesu [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S21-02
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Nauka o organizacji [ćw]
  • gr.: S23-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 19.01.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Wprowadzenie do zarządzania [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing w mediach społecznościowych [w]
  • gr.: S23-15
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka dystrybucji [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl
  • Marketing [w]
  • gr.: S31-31
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz

dr Andrzej Dżuryk
  • Risk Management [w]
  • gr.: S31-61
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-61
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

dr Bartłomiej Gabriel
  • International Finance [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S21-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Środa 02.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Środa 02.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 02.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Środa 02.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Finanse samorządu terytorialnego [ćw]
  • gr.: S31-52
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: S31-31
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Local government finance in Europe [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Mathematical Statistics [ćw]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Gierusz
  • International Accounting Standards [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

dr Juliusz Giżyński
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-32
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucje wspólnego inwestowania [ćw]
  • gr.: S32-21
    Środa 26.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 110
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
  • Motywowanie pracowników [ćw]
  • gr.: S33-15
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Środa 19.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Motywowanie pracowników [w]
  • gr.: S33-15
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    E
    termin pierwszy

dr Magdalena Gostkowska-Drzewicka
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-05
    Środa 12.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 19.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorstwo na rynku finansowym [ćw]
  • gr.: S31-31
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorstwo na rynku finansowym [w]
  • gr.: S31-31
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Piotr Grajewski

dr Maciej Hyży
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Bazy danych [w]
  • gr.: S32-21
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [lab]
  • gr.: S22-32
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Środa 26.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Serwerowe systemy operacyjne [lab]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Środa 26.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 26.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Środa 26.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 26.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-03
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S22-31
    Środa 12.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-31
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak
  • System podatkowy w Polsce na tle systemów podatkowych w wybranych krajach UE [w]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Urszula Kęprowska
  • Polityka produktu [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing usług [w]
  • gr.: S33-25
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Promocja [w]
  • gr.: S33-25
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Ubezpieczenia [ćw]
  • gr.: S23-02
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka

dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Financial Markets and Instruments [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 26.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

  • Fundamental Analysis [w]
  • gr.: S31-61
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kowalski
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Derivatives and Alternative Investments [ćw]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-01
    Środa 09.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Excel dla zaawansowanych [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 09.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w, I poł. sem.]
  • gr.: S31-51
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S23-03
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Investment Projects [ćw]
  • gr.: S31-61
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Komputerowe wspomaganie decyzji inwestycyjnych [lab]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy budownictwa i kosztorysowania [ćw]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

mgr Zuzanna Kraus
  • Marketing [ćw]
  • gr.: S31-51
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Środa 26.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 26.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S13-03
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Krzywdziński
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-06
    Środa 12.01.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 19.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska

dr Sławomir Kujawa
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S21-03
    Środa 12.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 12.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Środa 19.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski

dr Anna Lenart

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [w]
  • gr.: S21-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Agata Majkowska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-03
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowanie statystyki w informatyce [ćw]
  • gr.: S12-32
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-31
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-27
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-27
    Z
    termin pierwszy

  • Cisco IT Essentials: PC Hardware and Software [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [lab]
  • gr.: S32-31
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy XML [lab]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B502 WE
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa II [ćw]
  • gr.: S31-31
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: S12-31
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Business Outcomes of Big Data Analysis [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Information Technologies [ćw]
  • gr.: S11-61
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-33
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-62
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-33
    Z
    termin pierwszy

  • Telemedycyna i e-zdrowie [w]
  • gr.: S33-15
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S23-01
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala 208
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala 208
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 26.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr Paulina Nogal
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S21-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Środa 26.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S22-02
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [lab]
  • gr.: S22-02
    Środa 26.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski

dr Marta Penczar
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S21-03
    Środa 26.01.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Piotrowski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-01
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Cyber war, cyber crime - new challenges for the global finance security [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Frauds, crimes and misseling - the dark side of the international financial market [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • How to survive the COVID financial crisis using modern investment, banking and insurance products [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 19.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Investment, corporate, retail and private banking principles [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Living without wories and fear during a pandemic (?) The bright side of modern life and non-life insurance products [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

dr Agnieszka Pobłocka
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-02
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek

dr Andrzej Poszewiecki

dr Joanna Próchniak
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S22-02
    Środa 26.01.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Środa 26.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Entrepreneurship [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowanie statystyki w informatyce [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S21-01
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Modern Behavioral Finance [w. wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

  • Public Finance and Taxes [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Public Finance and Taxes [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-3
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska
  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-15
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska

dr Jędrzej Strumiłło
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: S33-15
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy makro i mikroekonomii [w]
  • gr.: S13-15
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [ćw]
  • gr.: S33-15
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Financial Accounting [w]
  • gr.: S21-61
    Środa 02.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Financial Audit [w]
  • gr.: S31-61
    Środa 02.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Ochrona środowiska [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Izabela Śliwińska

prof. uczelni, dr hab. Piotr Walentynowicz
  • Lean Management - zarządzanie wyszczuplające [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: S33-15
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Katarzyna Welzant

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: S31-31
    Środa 09.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S22-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Środa 02.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Organizacja procesów decyzyjnych [ćw]
  • gr.: S33-11
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: S22-01
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Wprowadzenie do zarządzania [ćw]
  • gr.: S22-32
    Piątek 21.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Martyna Włodarczyk

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Investment Projects [w]
  • gr.: S31-61
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-31
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: S31-31
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Kaja Zaleska-Korziuk
  • Law [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-62
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska
  • Forecasting [ćw]
  • gr.: S31-61
    Środa 19.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Forecasting [w]
  • gr.: S31-61
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-06
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy