Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań

Stanowisko:
Adiunkt
226
(+48 58) 523 14 16

Konsultacje

Tydzień I:
Poniedziałek
godz. 09.00-09.45
pok. 226
Tydzień I:
Wtorek
godz. 09.00-09.45
pok. 226
Tydzień II:
Poniedziałek
godz. 09.00-09.45
pok. 226
Tydzień II:
Wtorek
godz. 09.00-09.45
pok. 226

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Seminarium dyplomowe
    • Zarządzanie ryzykiem
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Finanse
    • Finanse publiczne
    • Zarządzanie ryzykiem

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Finanse i ubezpieczenia

Krótka charakterystyka tematyki seminarium:
Prace mogą być pisane z szeroko rozumianej problematyki finansów z zakresu
•    dochodów i wydatków budżetu państwa,
•    deficytu i długu publicznego,
•    dochodów i wydatków budżetów samorządowych (gmin, powiatów, województw),
•    podatków centralnych i lokalnych,
•    finansowania inwestycji ze środków unijnych (z funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności),
•    zarządzania finansami jednostek samorządu terytorialnego,
•    finansowania działalności przedsiębiorstw.

 

Egzaminy i zaliczenia

  • Behavioral Finance [w, WDW]
  • grupa: WDW
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

  • Risk Management [w, WDW]
  • grupa: WDW
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    grupa: WDW
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 226
    Z
    termin drugi

  • Seminarium dyplomowe [sem]
  • grupa: S24-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S24-02
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • grupa: S33-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-25
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-31
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-51
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    grupa: N33-25
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    grupa: N33-31
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-25
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-31
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-51
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: N33-25
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: N33-31
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 226
    E
    termin drugi

Publikacje