Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016 roku, godz. 13:49

dr Alicja Antonowicz

prof. nadz, dr hab. Paweł Antonowicz

prof. nadz, dr hab. Jerzy Auksztol

dr Sylwia Badowska

dr Dorota Banaszkiewicz

dr Adam Barembruch

prof. nadz, dr hab. Robert Bęben
  • Marketing II [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Finanse publiczne II [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy finansów publicznych [w]
  • gr.: N44-01
    Piątek 08.02.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Piątek 08.02.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Piątek 08.02.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska

dr Dorota Buchnowska
  • Strategia informatyzacji [w]
  • gr.: N52-15
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.45-20.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-26
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

  • Wstęp do prawa podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 17.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 17.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

dr Michał Chalastra
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-16
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

mgr Marta Chylińska

dr Dorota Ciołek

dr Marzenna Czerwińska
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-3
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-32
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-3
    Z
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Halina Czubasiewicz

prof. dr hab. Dorota Czykier-Wierzba

mgr Liwia Delińska
  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: N43-05
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska

dr Tomasz Dryl

dr Wioleta Dryl
  • Public relations [ćw]
  • gr.: N53-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz
  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-06
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin drugi

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N54-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Damian Gajda

dr Anna Gierusz
  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-11
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin trzeci

    gr.: N42-12
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin trzeci

prof. nadz, dr hab. Barbara Gierusz

mgr Maciej Gierusz
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: N51-15
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Barłomiej Gliniecki

dr Anna Golec

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Piotr Grajewski

dr Maciej Hyży
  • Prowadzenie ksiąg podatkowych [ćw]
  • gr.: N54-02
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Beata Jackowska

prof. nadz, dr hab. Maria Jastrzębska

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: N43-01
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 08.00-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-20.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-20
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-20
    Z
    termin drugi

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-06
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 233
    E
    termin pierwszy

mgr Wiesława Kaczmarek

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Tomasz Kawka

dr Olga Komorowska

prof. nadz, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N41-18
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N41-25
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-2
    E
    termin drugi

mgr Paweł Korcz

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

dr Dorota Kowalczyk

dr Krzysztof Kowalke

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N42-15
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski

mgr Rafał Kramer

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N43-05
    Środa 30.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala 109
    E
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-25
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Lech Kujawski
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: N43-11
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Przemysław Lech
  • Ekonomiczna ocena projektów informatycznych [w]
  • gr.: N41-15
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Systemy ERP [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński

dr Wojciech Machel

dr Sylwia Machowska-Okrój

dr Ewa Majerowska

dr inż. Ewa Malinowska

prof. nadz, dr hab. Cezary Mańkowski

dr Bartosz Marcinkowski
  • Projektowanie obiektowe [ćw]
  • gr.: N42-15
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie obiektowe [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-24
    E
    termin pierwszy

  • Standardy XML [ćw]
  • gr.: N42-15
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: N51-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N51-06
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N52-11
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N42-15
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-11
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-32
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Ekonometria finansowa [w]
  • gr.: N52-11
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-118
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-118
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala A-118
    E
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala A-118
    E
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Krzysztof Najman
  • Big Data [w]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala A-239
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala A-239
    E
    termin drugi

  • Metody sztucznej inteligencji [w]
  • gr.: N52-11
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala A-238
    E
    termin drugi

mgr Ewelina Nawrocka

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: N42-12
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    E
    termin drugi

    gr.: N42-15
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    E
    termin drugi

dr Marek Ossowski
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-3
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-3
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-3
    E
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-3
    E
    termin drugi

    gr.: N41-18
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-3
    E
    termin drugi

dr Marta Penczar
  • Bankowość II [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N41-18
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N41-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    gr.: N41-15
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    gr.: N41-16
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    gr.: N41-17
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    gr.: N41-18
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    gr.: N41-25
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    gr.: N41-26
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

dr Piotr Pisarewicz

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-31
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka

dr Anna Podolska

dr Joanna Próchniak
  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: N43-32
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Radomski

mgr Piotr Radzikowski

prof. dr hab. Ryszard Rutka

prof. dr hab. Jacek Rybicki
  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: N53-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • Zarządzanie nieruchomościami [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska

mgr Jędrzej Siciński
  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: N53-31
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [ćw]
  • gr.: N53-32
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań

dr Grzegorz Sikorski

dr Sylwia Silska-Gembka

dr inż. Piotr Sliż
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: N53-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N53-32
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: N43-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: N51-26
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Kamila Stańczak-Strumiłło

mgr Grażyna Stefańska-Ulanowska

dr Jędrzej Strumiłło
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Jolanta Sułowska

dr Sebastian Susmarski

prof. nadz, dr hab. Sebastian Sykuna

prof. nadz, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 10.03.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Niedziela 10.03.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Szczepaniak

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-2
    E
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-2
    E
    termin drugi

    gr.: N43-11
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-2
    E
    termin drugi

    gr.: N43-32
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-2
    E
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Techniki mierzenia procesów pracy [ćw]
  • gr.: N53-11
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki mierzenia procesów pracy [w]
  • gr.: N53-11
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-3
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N51-05
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-06
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-06
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Mirosław Szreder

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska

dr Karol Śledzik

mgr Izabela Śliwińska

dr Justyna Tanaś

prof. nadz, dr hab. Piotr Walentynowicz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Jarosław Waśniewski

dr Katarzyna Welzant

dr Dariusz Wieczorek
  • Restrukturyzacja finansowa [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-06
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka
  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: N53-11
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

dr Anna Wojewnik-Filipkowska

prof. nadz, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz

prof. dr hab. Stanisław Wrycza

dr Ewa Wycinka

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N44-01
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N44-02
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N44-03
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Anna Zamojska

prof. nadz, dr hab. Jacek Zaucha

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N44-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy