Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

dr Adam Barembruch
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami osobistymi [w, WDW]
  • gr.: S44-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben

dr Kamila Bielawska

dr Agata Borowska-Pietrzak
  • Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska
  • Banking, finance and insurance [ćw]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: S41-15
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

dr Mariusz Chmielewski
  • Operations and Supply Chain Management [w]
  • gr.: S43-20
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska

dr inż. Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-02
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

dr Marzenna Czerwińska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
  • gr.: S53-05
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Analiza strategiczna [ćw]
  • gr.: S43-16
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Innovation Management [w]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [ćw]
  • gr.: S53-11
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Dobrowolski

dr Tomasz Dryl

dr hab. Anna Dziadkiewicz
  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk

dr Bartłomiej Gabriel
  • Finanse w działalności gospodarczej [w]
  • gr.: S44-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Modern Public Finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartłomiej Gawin
  • Architektura korporacyjna IT [w]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Modelowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-33
    E
    termin pierwszy

  • Wdrażanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz

dr Maciej Gierusz

dr Juliusz Giżyński

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
  • Strategiczny controlling personalny [w]
  • gr.: S43-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Eugeniusz Gostomski

dr Maciej Hyży
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: S41-05
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Analiza ryzyka w bezpieczeństwie informacji [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Audyt informatyczny w firmach IT [w]
  • gr.: S52-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska

dr Patryk Kaczmarek

dr Marek Kalinowski

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
  • Human Capital Management [w]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Kąkol

dr Katarzyna Koleśnik
  • Badanie sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka

dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra
  • Innovation Management [ćw]
  • gr.: S43-20
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Selected Aspects of Low Emission Economy - Renewable Energy and Green Buildings [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 30.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [ćw]
  • gr.: S41-21
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-02
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S53-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kowalski

dr Wojciech Kozłowski

mgr Rafał Kramer
  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

mgr Zuzanna Kraus
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: S43-05
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Customer Experience Design [ćw]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [ćw]
  • gr.: S43-05
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska

dr Krzysztof Krzywdziński
  • Zastosowanie analizy ekonomicznej [ćw]
  • gr.: S51-05
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Michał Kuciapski
  • Design of Human Computer Interaction [lab]
  • gr.: S42-20
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Design of Human Computer Interaction [w]
  • gr.: S42-20
    Środa 29.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Jakościowe badania marketingowe [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [w]
  • gr.: S43-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin drugi

  • Pochodne instrumenty finansowe - inżynieria finansowa [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin drugi

  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

dr Jarosław Kujawski
  • Managerial accounting [ćw]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Managerial accounting [w]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-20
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: S52-01
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Agencje ratingowe na rynku finansowym [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 01.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Venture capital [ćw]
  • gr.: S51-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Venture capital [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

mgr Marzena Ławniczak

dr Wojciech Machel

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska

mgr Agata Majkowska
  • Przygotowanie danych [ćw]
  • gr.: S42-11
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 236
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr1 II poł.sem]
  • gr.: S43-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr2 II poł.sem]
  • gr.: S43-31
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [w, WDW, II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, WDW II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski

dr Marek Markowski

dr Olga Martyniuk
  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: S51-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-305
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Big Data w biznesie [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Business Intelligence Systems [lab]
  • gr.: S42-20
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Open Source Applications in Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala
    Z
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska

Monika Mechlińska-Pauli

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 15.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Krzysztof Najman
  • Text mining [ćw]
  • gr.: S52-11
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka
  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Analiza rynków finansowych I [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Środa 07.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala 116
    Z
    termin drugi

  • Modelowanie procesów i wspomaganie decyzji finansowych [ćw]
  • gr.: S51-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Maciej Nyka

dr Marek Ossowski

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska

dr Marta Penczar
  • Bankowość uniwersalna i inwestycyjna [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

  • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Piotrowski

dr Piotr Pisarewicz
  • Działalność lokacyjna zakładu ubezpieczeń [w]
  • gr.: S54-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia na życie o charakterze inwestycyjnym - aspekty ekonomiczne [w]
  • gr.: S44-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-05
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Etyka w zawodzie brokera ubezpieczeniowego [w]
  • gr.: S54-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S54-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Agnieszka Pobłocka

mgr Piotr Porzuczek
  • Technologia Cloud Computing [lab]
  • gr.: S52-05
    Środa 15.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak

mgr Katarzyna Raca
  • Analiza sieci społecznościowych [ćw]
  • gr.: S52-11
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr hab. Joanna Sadkowska
  • Operations and Supply Chain Management [w]
  • gr.: S43-20
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Team building [ćw]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki planowania projektów [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Modern behavioral finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: S41-15
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

dr Ewa Spigarska

dr Nina Stepanok

dr Jędrzej Strumiłło
  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: S43-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-15
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-16
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch

prof. dr hab. Agnieszka Szpitter

dr Dawid Szramowski

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Green Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 009
    Z
    termin pierwszy

  • Operations and Supply Chain Management [ćw]
  • gr.: S43-20
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Projekty Lean Six Sigma [ćw]
  • gr.: S53-31
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Total Quality Management and Business Excellence [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Izabela Śliwińska

prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski
  • Wycena nieruchomości [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Wycena nieruchomości komercyjnych [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

dr Katarzyna Welzant

dr Dariusz Wieczorek
  • Narzędzia controllingu [w]
  • gr.: S41-05
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Partnerstwo publiczno-prywatne - wybrane aspekty [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz

prof. uczelni, dr hab. Ewa Wycinka

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

dr Kaja Zaleska-Korziuk

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska
  • Analiza procesów mikroekonomicznych [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza procesów mikroekonomicznych [w]
  • gr.: S42-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

  • Elementy matematyki finansowej [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Elementy matematyki finansowej [w]
  • gr.: S44-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: S44-01
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-119
    E
    termin drugi

dr Aleksandra Żurawik