Strona główna » Katedra Informatyki Ekonomicznej
Egzaminy i zaliczenia

prof. nadz, dr hab. Jerzy Auksztol
  • Inżynieria oprogramowania [ćw]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Inżynieria oprogramowania [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Programowanie obiektowe [w]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-51
    Sobota 08.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N52-15
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-28
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin drugi

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 11.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwiązania IT dla firm sektora MŚP [w, WDW]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-5
    E
    termin drugi

    gr.: S42-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-3
    E
    termin trzeci

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Bartłomiej Gawin
  • Architektura korporacyjna IT [w]
  • gr.: S52-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-05
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 19.05.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: N52-11
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami informatycznymi [ćw]
  • gr.: S32-31
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: S32-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N32-51
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-24
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Czwartek 12.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Czwartek 12.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin drugi

  • Podstawy sieci komputerowych [w]
  • gr.: S12-31
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-14.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-14.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Czwartek 12.09.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Czwartek 12.09.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    E
    termin drugi

dr Jacek Maślankowski
  • Big Data w biznesie [ćw]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Big Data w biznesie [w]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-3
    E
    termin pierwszy

  • Język SQL [lab]
  • gr.: S12-32
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji bazodanowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

  • System operacyjny Linux [lab]
  • gr.: S12-31
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy Big Data [lab]
  • gr.: S32-31
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Technologie sieci WAN [lab]
  • gr.: S32-31
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N52-15
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-30
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-p30
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p30
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N32-51
    Sobota 22.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy