Strona główna » Beata Zackiewicz-Brunke
Beata Zackiewicz-Brunke

dr Beata Zackiewicz-Brunke

Konsultacje

Tydzień I:
wtorek
godz. 10:00-11:00
pok. 204
Tydzień I:
piątek
godz. 08:45-09:45
pok. online
Tydzień II:
wtorek
godz. 10:00-11:00
pok. online
Tydzień II:
czwartek
godz. 10:00-11:00
pok. 204

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Rachunek kosztów I
    • Rachunkowość zarządcza
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Rachunek kosztów I
    • Rachunkowość banków
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Rachunek kosztów
    • Rachunek kosztów II
    • Rachunkowość zarządcza
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Rachunek kosztów II
    • Rachunkowość zarządcza
    • Seminarium magisterskie
  • Studia podyplomowe
    • Rachunek kosztów
    • Rachunek kosztów i wyników w podejmowaniu decyzji

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Rachunkowość

Tematyka seminariów

W zakresie prowadzonego seminarium znajdują się zagadnienia odnoszące się do szeroko pojętej rachunkowości jednostek gospodarczych, z wyłączeniem banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.

W szczególności mile są widziane prace z zakresu rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, w tym z wykorzystaniem rachunku kosztów na potrzeby sprawozdawcze oraz na potrzeby decyzyjne i kontrolne.

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Rachunkowość

Zakres programowy:

  • rachunkowość finansowa,
  • organizacja rachunkowości,
  • inwentaryzacja,  
  • ewidencja i wycena poszczególnych
  • składników aktywów i pasywów,
  • podatki w rachunkowości,
  • kategorie kształtujące wynik finansowy,
  • źródła finansowania majątku,
  • sprawozdawczość finansowa,
  • analiza i ewidencja kosztów.

Seminarium magisterskie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Biegły Rewident

Zakres programowy:

W zakresie prowadzonego seminarium znajdują się zagadnienia odnoszące się do szeroko pojętej rachunkowości jednostek gospodarczych, z wyłączeniem banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.

W szczególności mile są widziane prace z zakresu rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, w tym z wykorzystaniem rachunku kosztów na potrzeby sprawozdawcze oraz na potrzeby decyzyjne i kontrolne.

Egzaminy i zaliczenia

  • Rachunek kosztów i wyników w podejmowaniu decyzji [w, Egzamin]
  • grupa: SPRiP
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: SPRiP
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • grupa: N31-52
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • grupa: S23-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N43-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-15
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: N43-15
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • grupa: S23-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N43-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N43-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N43-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N43-31
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-15
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S41-01
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S41-05
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S41-15
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: N41-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    grupa: N41-05
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    grupa: N41-15
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    grupa: N41-16
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    grupa: N43-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    grupa: N43-05
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    grupa: N43-15
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    grupa: N43-31
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • grupa: N41-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-26
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

Publikacje